Kvasinkova infekce pochvy

Anonymní
18.11.20 14:34

Kvasinkova infekce pochvy

Ahoj.
Je to asi 2m, kdy jsem mela po x letech kvasinky. Zadny vytok, jen svedeni a paleni.Taky jsem mela precitlively postevak. Fermalac nezabral.Tak mi gyn napsal Jenamazol 6×.Vse ok. Za mesic asi jsem mela pocit, ze je to zpet. Vytok zadny, ale obcas pocit svedeni. Nasledne na zo zanet mocaku. Uvnitr mi to „vonelo“po drozdi. Zacla jsem davat Fermalac a brat atb(jiz druhe behem mesice).No a ted druhy den si jiz davam Jenamazol a zatim. extra zlepseni nevidim(opet jen svedeni, paleni, pocit otoku uvnitr).Za jak dlouho muze zabrat? Co jeste volne prodejneho pomuze? Co borax globule? Nechci hned na gyndu. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5505
18.11.20 14:46

Partner se prelecil taky? Nemáš ty atb s penicilin, po tom mám kvasničky hned. Zeptej se v lékárně, určitě ti něco doporučí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
18.11.20 17:30

Borax globule muzu foporucit i normalne bez obtizi, treba 1× tydne, je to i jako prevence, jestli mas ale dlouho potize, budes muset asi znova k foktorovy, aby udelal naky vyter…a jinak je dobra fungicidin mast, pto tebe i pro partnera, urcite se musi mazat i on..nezacsla si treba brat antikoncepci? Me se to s ni hodne vracelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama