Krvácení při pilulkách

Anonymní
11.4.21 18:24

Krvácení při pilulkách

To krvácení co nastává v 7-mi denní pauze může určit zda je žena těhotná? Nebo může krvácet a i tak být těhotná? Prosím vysvětlí mi to někdo? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31219
11.4.21 18:30
@Anonymní píše:
To krvácení co nastává v 7-mi denní pauze může určit zda je žena těhotná? Nebo může krvácet a i tak být těhotná? Prosím vysvětlí mi to někdo? :,(

Mělo by nastat, ale bývá mírné. Někomu vymizí. Každopádně jsi chráněna i v té sedmidenní pauze, pokud bereš další prášky pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 18:33

@Russet takže i když krvácím tak mohu být těhotná?😅 Trochu v tom plavu

• Citovat
  • Nahlásit
1434
11.4.21 18:34

To krvácení není klasická menstuace ale krvácení z hormonálního spádu. Takže nebývá stejně silné a nebo urputné jako klasická menstruace. Některým se dost zklidní a některým ženám zase skoro vymizí. Čistě teoreticky, pokud bys byla těhotná, nenastal by žádný „hormonální spád“ a krvácení by nepřišlo. Pokud máš podezření (nějaké atypické projevy PMS, bolest prsou atd.) tak si udělej test. Ale pokud bereš prášky pravidelně, dáváš si pozor na antibiotika, zvracení/průjmy atd, tak bys měla být dostatečně chráněná i v té 7denní pauze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
11.4.21 19:01

Pokud bereš HA pravidelně, tak nemáš plodné dny a těhotná být nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 19:16

@Angry_birds beru pravidelně ale v 1. Týdnu byl jednorázový průjem asi 2 h cca po pilulce. Asi to účinek ovlivnilo že?

• Citovat
  • Nahlásit
710
11.4.21 19:25
@Anonymní píše:
@Angry_birds beru pravidelně ale v 1. Týdnu byl jednorázový průjem asi 2 h cca po pilulce. Asi to účinek ovlivnilo že?

Myslím si, že tabletka se do dvou hodin musela vstřebat. Pokud jsi pak brala jak jsi měla, tak moc nevěřím, že by jsi otěhotněla. Ale příště použij třeba ještě kondom, ať zbytečně nestresuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31219
11.4.21 19:59
@Anonymní píše:
@Russet takže i když krvácím tak mohu být těhotná?😅 Trochu v tom plavu

Pokud bereš pilulky správně, nezvracíš a nebereš léky, které účinky HA snižují, nemůžeš jen tak otěhotnět. Jestli máš podezření, nech si vzít krev jako samoplátce nebo jdi k lékaři. Ale přes antikoncepci se jen tak lehce otěhotnět nedá. Krvácela jsem trochu i v těhotenství, ale to už jsem ho měla viditelné na ultrazvuku. Jinak se krvácí spíš při potratu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat