Časté selhání HA

11.4.21 17:29

Časté selhání HA

Ahoj, často mě zde velmi překvapí, jak často při bezchybném užívání antikoncepce selže. Myslíte, že ostatní říkají pravdu, že si nejsou vědomi chyby, nebo jiné léky. Hrozně mě to překvapilo a od té doby jsem neklidná a moc antikoncepci nevěří… Znáte někoho nebo přímo vám selhala? Případně měli jste pak menstruaci? :srdce:
Děkuji a hezkou neděli :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16442
11.4.21 17:34

@klara1234578 nevěřím na selhání ha pri správném užívání. Beru to v naprosté většině jako chybu uživatelky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2234
11.4.21 17:35

Ne, fakt neznam nikoho, kdo by bral bezchybne antikoncepci a otehotnel…jsou chvili, kdy byt opatrna, antibiotika, strevni chripka, mozna jeste nejake leky..samozrejme si netroufnu tvrdit, ze to je 100pro vzdy 100pro a neexistuji nejake „zazraky prirody“, ale ta pravdepodobnost je uplne minimalni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 17:37

Ano, selhala mi a ne jednou. Poprvé jsem myslela, že to byla chyba, které jsem si ale nebyla vědoma.
Znám spoustu lidí, kteří na tom jsou tak, že prostě neví, jestli byli třeba lehce nemocní a nepoznali to.
Jo a menstruaci jsem měla tak, jak jsem mít měla. Jen v tom posledním případě ne, protože při té antikoncepci to tak má být a dělala jsem si testy už jen proto, že jsme to tak nějak čekala.
Pak už jsme se chránili jinak, ale těžko říct, jak moc to fungovalo. Dnes bych otěhotnět chtěla a nedaří se.

• Citovat
  • Nahlásit
21832
11.4.21 17:45

@klara1234578 žádná antikoncepce nechrání na 100 %, přečti si příbalové letáky - pilulky mají účinnost cca 98 % například - a když je tu 90 000 uživatelek - tak si vypočítej, kolika z nich může HA selhat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21026
11.4.21 17:46

Používala jsem xy let a byla spolehlivá. Z okolí znám jen jednu, která otěhotněla přes tělísko. Dítě už opravdu nechtěla, tak šla na přerušení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5121
11.4.21 17:52
@klara1234578 píše:
Ahoj, často mě zde velmi překvapí, jak často při bezchybném užívání antikoncepce selže. Myslíte, že ostatní říkají pravdu, že si nejsou vědomi chyby, nebo jiné léky. Hrozně mě to překvapilo a od té doby jsem neklidná a moc antikoncepci nevěří… Znáte někoho nebo přímo vám selhala? Případně měli jste pak menstruaci? :srdce:
Děkuji a hezkou neděli :*

Antikoncepce selhává lidem, kteří typově zapadají do pořadu Výměna manželek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 17:52
@stinga píše:
@klara1234578 žádná antikoncepce nechrání na 100 %, přečti si příbalové letáky - pilulky mají účinnost cca 98 % například - a když je tu 90 000 uživatelek - tak si vypočítej, kolika z nich může HA selhat

To vím, reagují spíš na to, že ve všech diskuzích je xy žen, kterým selhala, tak mi to příjde divné, že by to bylo bez chyby..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
11.4.21 18:03

Když jsem se na tohle ptala gynekologa, upřímně se rozesmál. Ale taky podotkl, že i u užívání antikoncepce je třeba přemýšlet, například, mám-li průjem, musím do konce cyklu používat ještě např. prezervativ, to stejné, pokud beru antibiotika, nebo popíjím čaj z třezalky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
11.4.21 18:15

Já ji brala x let a neselhala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9698
11.4.21 18:27

Antikoncepce vždy záhadně selže ženám, ktere jsou bez peněz, bez bydlení, stálého partnera, práce, mají dluhy. Nebo naopak mají partnera který dítě nechce a ejhle, selhání antikoncepce a mimísek je na cestě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33496
11.4.21 18:28
@Zumpa píše:
Antikoncepce selhává lidem, kteří typově zapadají do pořadu Výměna manželek.
:mrgreen:

Nebo mnohým emimiňačkám. Jako kdyby to v té továrně nějak cíleně šulili pro tyto uživatelské skupiny :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
11.4.21 18:41
@karkarka píše:
Antikoncepce vždy záhadně selže ženám, ktere jsou bez peněz, bez bydlení, stálého partnera, práce, mají dluhy. Nebo naopak mají partnera který dítě nechce a ejhle, selhání antikoncepce a mimísek je na cestě.
:lol: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2993
11.4.21 19:01

Zrovna dnes jsem tu zakládala podobné téma. Podle mě některé ženy prostě polykají HA aniž si přečtou příbalový leták, muži tahají kondomy z peněženek, kde je nosí x let, případně si myslí, že přerušovaná soulož je stoprocentní ochrana.
A je fakt zajímavé, že antikoncepce selhává pořád těm stejným typům lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
11.4.21 19:06
@Anonymní píše:
Ano, selhala mi a ne jednou. Poprvé jsem myslela, že to byla chyba, které jsem si ale nebyla vědoma.
Znám spoustu lidí, kteří na tom jsou tak, že prostě neví, jestli byli třeba lehce nemocní a nepoznali to.
Jo a menstruaci jsem měla tak, jak jsem mít měla. Jen v tom posledním případě ne, protože při té antikoncepci to tak má být a dělala jsem si testy už jen proto, že jsme to tak nějak čekala.
Pak už jsme se chránili jinak, ale těžko říct, jak moc to fungovalo. Dnes bych otěhotnět chtěla a nedaří se.

Tak zase najeď na HA, a třeba otěhotníš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat