Krvácení při sexu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Azurinka
Stálice 51 příspěvků 12.04.11 18:10
Krvácení při sexu

Stává se vám,že při sexu krvácíte a přitom vás samotný sex nebolí? Jsem 28.týden a většinou začnu krvácet.Problém žádný nemám,tak nevím čím to :think: :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.11 18:31
Krvácení

Ahoj,já tenhle problém mám a měla jsem ho i před otěhotněním.Vyjádření mé lékařky je,že mám tak citlivý čípek,že narážení penisu způsobuje jeho krvácení…

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 12.04.11 18:33

opatrně na to, ať to není pak nějaká infekce… raději sex na pár dní omezte… :wink:

Azurinka
Stálice 51 příspěvků 12.04.11 18:38

No právě my se toho držíme, ale když už dojde na to jednou za 14 dní,tak začnu krvácet . Mám předepsaný ascorutin(řekla jsem to své gyn.) ,ale nemám žádné potíže v těhu…stává se to jen u toho sexu :-(

Azurinka
Stálice 51 příspěvků 12.04.11 18:40
Anonymní píše:
Ahoj,já tenhle problém mám a měla jsem ho i před otěhotněním.Vyjádření mé lékařky je,že mám tak citlivý čípek,že narážení penisu způsobuje jeho krvácení…

Mě řekla,že mé krvácení způsobuje pouze sex nebo vyšetření a že mi sem tam může rupnout nějaká cévka,ale že by mi rupla pokaždé---tomu se mi nechce věřit :think: :nevim:

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 12.04.11 18:46

tak to ti teda víc neporadím, já mám sex zakázaný od 27tt, teď jsem 35tt a zatím v pořádku :-D

Weru
Hvězda diskuse 46867 příspěvků 12.04.11 18:46

Mne to sem tam taky dela, jen pri sexu. Mela jsem to i u min tehu, ale nejedna se o krev, ale jen trosku ruzove, jde to ven s ejakulatem, a pak uz nic. Ja si myslim,z e je to cevka nebo prokrveny cipek. Zitra jdu na kontrolu tak se schvalne zeptam.

Azurinka
Stálice 51 příspěvků 12.04.11 18:48
Monny89 píše:
tak to ti teda víc neporadím, já mám sex zakázaný od 27tt, teď jsem 35tt a zatím v pořádku :-D
:-)
Azurinka
Stálice 51 příspěvků 12.04.11 18:49
Weru píše:
Mne to sem tam taky dela, jen pri sexu. Mela jsem to i u min tehu, ale nejedna se o krev, ale jen trosku ruzove, jde to ven s ejakulatem, a pak uz nic. Ja si myslim,z e je to cevka nebo prokrveny cipek. Zitra jdu na kontrolu tak se schvalne zeptam.

Já mám čistou krev, vypadá to jak kdybych zrovna dostala menzes, tak vždy přestaneme, protože mi vždycky projde hlavou najednou tolik věcí :zed:

Katka_H
Kelišová 5766 příspěvků 12.04.11 19:38

Já jsem to tak měla kolem toho 30. týdne u prvního těhu … taky ze mě šla jasná krev … ale dobrý … jsem to sledovala a dobrý, od té doby byl konec sexu.
Teď u druhého těhu je to zatím v pohodě … už se blížím do finiše :-) :-)

Miarei
Závislačka 3412 příspěvků 12.04.11 19:57

v prvním těhu se mi to párkrát stalo, vyjádření dr. bylo takové, že při těhu je vše tam dole jakési překrvené a že může dojít k prasknutí žilky

janecross
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.11 05:52

no mě se to stávalo pravidelně v období, kdy jsem měly přijít měsíčky, že už asi 3 dny před nimi jsem po sexu měla červené kalhotky…přikládala jsem to vždycky prokrvené sliznici a nikdy to žádný problém nezpůsobilo…teď jsem těhotná, první měsíc a nic se nezměnilo, tak mě to trochu vyděsilo, ale snad to bude všechno v pořádku…

Weru
Hvězda diskuse 46867 příspěvků 11.05.11 08:36
janecross píše:
no mě se to stávalo pravidelně v období, kdy jsem měly přijít měsíčky, že už asi 3 dny před nimi jsem po sexu měla červené kalhotky…přikládala jsem to vždycky prokrvené sliznici a nikdy to žádný problém nezpůsobilo…teď jsem těhotná, první měsíc a nic se nezměnilo, tak mě to trochu vyděsilo, ale snad to bude všechno v pořádku…

A mluvila jsi o tom s doktorem?

janecross
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.11 18:09

kdysi dávno jo, na to mi doktorka řekla, že se to stává, že to není nic k znepokojení…co jsem těhotná, tak ještě ne, jsem teprve v 5. týdnu a ještě jsem na kontrole nebyla…v každém případě se ale krvácení následující den už neobjevilo, tak snad je vše v pořádku…

Dupča
Extra třída :D 13370 příspěvků 05.08.13 20:34
@Weru píše:

Mě se teď stalo 2× to samý jako tobě. Nikdy dřív jsem s tím problém neměla. Jsem teď 28. tt a trošku krvácim jenom když se přítel do mě udělá (jde to ven s tim). Ale když se do mě neudělá, tak nekrvácim.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama