Krvácení s tělískem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 22:17

Krvácení s tělískem

Ahojky, chtěla bych se vás tu zeptat. Pozoruji cca 3.měsíce, že dost často krvacím cca po 14.dnech do toho mam mírne bolesti v podbříšku a bedrech. Mam zavedený tělísko už 2.roky a mame teď problemy i se sexem, protože mam při tom velike bolesti. Do toho mam i problemy se vyprázdnit a take zápach z pochvy ( myju se 7× den, protože to nejde vydržet a příjdu si jak nějaka špína ) u gynekologa jsem s tim byla před 6.měsíci a nic nenašel tak jsem to nechala být ale teď se to znova objevuje. Moc se mi ke gynekologovi chodit nechce, protože ten zapach je fakt šílený a stydím se za to hlavne jeho sestra je moje spolužačka na VŠ. A moc se mi tam nechce :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16488
6.7.22 22:21

Můžeš tam mít nějaký zánět. Ten zápach by tomu odpovídal. Určitě k lékaři jdi co nejdříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27502
6.7.22 23:41

Máš zánět a nechceš s tím k lékaři? Že můžeš přijít o dělohu ti nevadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 00:30

To snad ne :( jako dítě už mame a další už nechceme ale nerada bych přišla o dělohu. Dobře zítra si tam zavolam a hned se objednam. Děkuji myslela jsem ze to bude jen nejaka prkotina @Janli

• Citovat
  • Nahlásit
257
7.7.22 06:00
@Anonymní píše:
To snad ne :( jako dítě už mame a další už nechceme ale nerada bych přišla o dělohu. Dobře zítra si tam zavolam a hned se objednam. Děkuji myslela jsem ze to bude jen nejaka prkotina @Janli

Jakože myješ se Xkràt denně protože ti smrdí, krvácíš ob týden a bolí tě sex, a myslela sis že to bude prkotina? Fakt nechápu. Normálně si tam hned ráno zajdi bez objednání, řekni že máš akutní problem a nechej se vyšetřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12384
7.7.22 08:16

No asi takhle. Já měla rok a půl bezproblémové tělísko. Místo MS jen špinění. Po roce a půl přišla středně silna MS s klasickými bolestmi. Trvala přes týden. Pak jsem naklusala na gyndu, jestli je tělísko tam, kde má být. To bylo minulý pátek. Vše ok. A před dvěma dny v úterý mě odvezla sanitka, kolabovala jsem a měla bolesti v břiše. Akutní operace pro mimoděložní těhotenství, přišla jsem o vejcovod a vstala hrobníkovi z lopaty, protože v břiše jsem měla už dva litry krve. Nic nepodcenuj, jdi k doktorovi hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat