Krvácení, sex a orgasmus

Anonymní
24.4.21 09:43

Krvacení, sex orgasm

Holky jsem zoufalá, 31.3 jsem byla na gynde kvuli tomu že krvacim při styku a i když mastrubuju doktror mi dal delacin vag krém ten jsem dobrala a když jsem dosáhla orgasmu tak jsem začla krvacet a včera jsem mela pohlavní styk a taky trošku krve co mám dělat jsem zoufalá 😭

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9079
24.4.21 11:28
@Anonymní píše:
Holky jsem zoufalá, 31.3 jsem byla na gynde kvuli tomu že krvacim při styku a i když mastrubuju doktror mi dal delacin vag krém ten jsem dobrala a když jsem dosáhla orgasmu tak jsem začla krvacet a včera jsem mela pohlavní styk a taky trošku krve co mám dělat jsem zoufalá 😭
Řešit to opět s doktorem :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 11:32

@JancaS84 mě to je tak blbý tam furt chodit😭 😂

• Citovat
  • Nahlásit
9079
24.4.21 11:33
@Anonymní píše:
@JancaS84 mě to je tak blbý tam furt chodit😭 😂

Od toho tam jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1631
24.4.21 19:50

Já nevím, to vypadá na čípek, tady to bude chctít opravdu doktora. A ten lék asi dober, ne? Třeba nestačí zabrat tak rychle :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 20:02

@Taktinevím lek jsem už dobrala asi pred týdnem, doktor mi dělal i stery a pry vše v pořádku jen ze mam infekci a dal mi na to delacin a ten jsem dobrala a volala jsem ny gyndu a sestra řekla že to trvá než lék zabere tak jako nevím

• Citovat
  • Nahlásit
1631
24.4.21 21:39

Aha. Tak možná to chtělo i chvilku s orgasmy počkat :mrgreen:. Myslím se sexem. Aspoň pár dní, než si tělo všimne, že dostalo nějaký lék. Uvidíš no, asi bych aspoň zavolala, a řekla co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat