Krvácení uprostřed cyklu

Anonymní
7.2.20 14:13

Krvácení u prostřed cyklu

Menstruaci jsem měla od 25 do 29.1. a ráno jsem začala zase krvacet…nevíte čím by to mohlo prosím být? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28857
7.2.20 14:15

Ovulací?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 14:16
Ze by to mohlo být tím? Podle kalkulačky bych ji měla mít cca 10.2. :nevim:
@berry4 píše:
Ovulací?
  • Nahlásit
  • Citovat
7.2.20 14:26
@Anonymní píše:
Ze by to mohlo být tím? Podle kalkulačky bych ji měla mít cca 10.2. :nevim:

Tvoje tělo asi nejede podle kalkulačky… Může to být ovulace nebo hormonální nerovnováha, jestli ovu nesledujes tak těžko říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 14:28

Ahoj, nejsem v tehlech počtech naka profesorka :P
Ale jen jednou jsem krvacela mimo m/s a bylo to uhnizdovani.. na těhotenství jsem přišla až měsíc po tom, testy byli negativní
Pozitivní až v 6 tt.
M/s mezi tím byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
7.2.20 14:31

Taky jsem to měla, po 9 dnech, kdy se to spíše horšilo, jsem šla na gyndu a byla to cysta na vaječníku - nic vážného, za pár týdnů vyléčena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 14:37
No o mimi se snažíme, ale přijde mi to po ms brzo, jedine ze by se to stalo hned první styk po ms :nevim: nepamatujes prosím jak dlouho to trvalo a zda to bylo Hondě silné nebo tak nějak děkuji
@Zapadslunce píše:
Ahoj, nejsem v tehlech počtech naka profesorka :P
Ale jen jednou jsem krvacela mimo m/s a bylo to uhnizdovani.. na těhotenství jsem přišla až měsíc po tom, testy byli negativní
Pozitivní až v 6 tt.
M/s mezi tím byla
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.20 14:38
Nesleduji tak těžko říct
@Barbboraaa píše:
Tvoje tělo asi nejede podle kalkulačky… Může to být ovulace nebo hormonální nerovnováha, jestli ovu nesledujes tak těžko říct
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.20 14:39
Takže jestli dobre rozumím, tak jsi krvacela 9 dni a pak jsi řešila?
@eva.pass píše:
Taky jsem to měla, po 9 dnech, kdy se to spíše horšilo, jsem šla na gyndu a byla to cysta na vaječníku - nic vážného, za pár týdnů vyléčena.
  • Nahlásit
  • Citovat
7.2.20 18:09
@Anonymní píše:
No o mimi se snažíme, ale přijde mi to po ms brzo, jedine ze by se to stalo hned první styk po ms :nevim: nepamatujes prosím jak dlouho to trvalo a zda to bylo Hondě silné nebo tak nějak děkuji

No bylo to asi cca 3 dny tipuju a pak normálně když měla přijít m/s přišla. To už jsem byla těhotná ale testy neulazali ani ducha. Až ten druhy cyklus vynechala m/s a bylo mi pěkné blbě a prsa ani nemluvím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 18:09

Silné ani ne, tak normální.. par kapicek to taky nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
8.2.20 16:25
@Anonymní píše:
Takže jestli dobre rozumím, tak jsi krvacela 9 dni a pak jsi řešila?

Ja jsem to chtela resit driv, ale dr.mel dovolenou a prvni dny jsem cekala co se z toho vyvrbi. Dost lidi psalo o ovulaci tak jsem ji predpokladala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 17:15

No holky tak to trvalo cca 1 den, teď už v pohodě, tak fakt nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie