Laparoskopie neschopenka

Anonymní
5.2.20 17:09

Laparoskopie neschopenka

Ahoj všem, za 14 dní jdu na laparoskopii kvuli pru chodnosti vejcovodu. Doktor říkal že za den až dva mě pustí pokud bude vše ok. Akorát jsem.se zapomněla zeptat jak je to s rekonvalescenci? Pracuji jako servírka tak by mě zajímalo jestli se budu moci normálně vrátit za ty 2 dny do práce nebo půjdu na neschopenku? Jak dlouho jste byli doma? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10793
5.2.20 17:16

Po laparo kdy mi zjišťovali průchodnost, brali cystu o velikosti pomeranče, pálili ložiska endo, na sále jsem byla 3hodiny a po zákroku jsem měla drén z břicha 2dny, jsem byla doma 2tydny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
399
5.2.20 17:16

Vetsinou se bývá tyden doma. Je to proste operace pod narkozou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
5.2.20 17:20

Já šla po laparoskopii normálně hned do práce, ale dělala jsem v kanceláři. Jako servírka bych zůstala doma aspoň týden, ale sama uvidíš, jak Ti bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
5.2.20 17:28

Uvidis, jak ti bude. Ja jsem po laparoskopii vypada zdaleka nejlip z cele JIP a i na luzkovem oddeleni, ale teda prvni tri dny jsem po narkoze byla unavena, mozek mi nefungoval, sesite bricho pobolivalo a spatne se mi dychalo (nemohla jsem se dodechnout). Ostatni zenske vypadaly po laparo dost zelene, prvni den je sestry podpiraly na zachod a dalsi dva dny se po chodbach doslova vlekly. Sesty den po operaci jsem byla schopna velice pomalym tempem ujit 9 kilometru parkem a to normalne litam po horach a jsem dost odolna i vuci bolesti. Ze bych u toho jeste neco nosila, to vubec. Operace byla v pondeli, doma jsem byla od stredy do konce tydne a dalsi tyden jsem kombinovala kancelar a home office. Zpetne si rikam, ze jestli me to jeste nekdy potka, tak si klido pido zustanu doma i druhy tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.20 17:51

Děkuji holky no uvidim jak mi bude preci jen v praci se taham se sudama s pivem a litam po placu…a o tu neschopenku si musím říct? Nebo se zeptají zda ji chci? A kde u obvodaka nebo na té gynde?

• Nahlásit
  • Citovat
502
5.2.20 18:01

Veď to je jednodňová chirurgia. Bola som presne na takejto operácii, po druhý krát mi už odstránili vejcovod. asi po troch hodinách som už musela vstať z postele, a to som mala v sebe aj drén, o piatej večer som už bola doma. Na druhý deň som normálne fungovala, ale zákrok bol vždy v piatok, cez víkend som normálne fungovala, varila, aj keď trošku obmedzene a v pondelok som šla už normálne do práce. Veď to je uplne jednoduchý zákrok. 2× a sebou vždy úplna pohodička. Načo PN.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
5.2.20 18:07

@Tina69 vidíte fungovala jste omezene a děláte za barem? Taháte becky a podobně? To jistě musí být jiny zahul. Proto se paní ptá a každá to zvládá jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6126
5.2.20 19:01

Já byla tři dny v nemocnici, pustili mě v sobotu a v pondělí jsem šla do práce. Ale dělala jsem v kanceláři. Zákrok byl ve čtvrtek a v něděli už mi bylo dobře. Mně teda břicho nebolelo, a normálně jsem vstala sama z postele už večer po zákroku. Myslím, že to je individuální, chce to počkat, jak se budete cítit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 15:02

Holky prosím vás mám ještě dotaz. Kdo mi napíše neschopenku? Můj gyndar, obvodak nebo v nemocnici až budu mít po zákroku?
Zapomněla jsem se poptat.

• Nahlásit
  • Citovat
399
6.2.20 17:02
Přímo v nemocnici
@Anonymní píše:
Holky prosím vás mám ještě dotaz. Kdo mi napíše neschopenku? Můj gyndar, obvodak nebo v nemocnici až budu mít po zákroku?
Zapomněla jsem se poptat.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama