První menstruace po porodu při kojení

245
4.2.20 22:47

První menstruace po porodu při kojení

Do kdy je normální dostat první menstruaci po porodu při kojení? Kojím 22 měsíců a menstruace nikde. Prosím neodpovidejte, že jste dostaly až po letech, protože jste otěhotněly nebo hned, protože jste nekojily atp. Zajímá mě čiště kojící žena a doba první menstruace po porodu. Děkuji. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.2.20 22:50

@SábaW
Ja asi po roce a ctvrt kojeni. Co na to na gynde?

• Nahlásit
  • Citovat
22866
4.2.20 22:50

Až po té co jsem hodně omezila kojení (na dvakrát denně). U obou někdy po roce. U syna byl důvod, že jsem chtěla do dvou let druhé a u dcery už vyčerpání, přeci jen dvě těhotenství, mezi tím kojení do roku a půl a v té době opět těhotná tak už to jinak nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7170
4.2.20 22:51

Já ji dostala 3.měsíc po porodu i při plném kojení. Moje mamka mě kojila téměř do 3 let(pak už samozřejmě jen večer) a nemenstruovala celou dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 22:57

U prvniho miminka po roce, protoze do 8 mes mela temer jen kojeni, jedla hodne malo. U druheho po pul roce to sem byla prekvapena ale druha holcicka jedla o neco lepe, i sem ji davala obcas na hlidani s odsatym MM a to možná udelalo sve.

• Nahlásit
  • Citovat
277
4.2.20 22:57

Prvě jsem krvácela přesně rok po porodu při velice častém kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 23:04

Uz planujete druhe miminko asi? ja byla rada kdyz od toho byl klid. Ale pravda, ze po druhem roce jsme uz planovali mimi aby nebyly deti moc od sebe, tak by to byl problem. Mohlo by pomoci omezit kojeni na jednou denne treba vecer pokud to jde. U me zrejme nastal zlom, kdyz jsem po roce zacla misto nocniho kojení nabizet lahev s vodou a druhe ditko se moc v noci nebudilo tak to prislo prave uz po 6 mes.

• Nahlásit
  • Citovat
4.2.20 23:35

@SábaW u první dcery po necelých 6ti měsících a to byla plně kojena. Teď mám druhou dceru a jsem sama zvědavá, ale té ještě nejsou ani 3 měsíce.
@Aduš8 máš úžasnou maminku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2015
4.2.20 23:38

Já taky 3 měsíce po porodu u plného kojení a pak už pravidelně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11729
4.2.20 23:58

S klukama jsem to dostala pokaždé na konci šestinedělí nebo těsně po. Oba jsem kojila dva roky.
Teď mám týden po šestinedělí a čekám, jestli to přijde jako u kluků. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
5.2.20 00:48

Dcera byla kojena do roka a pul, ms dorazila za dva mesice pote, pravidelna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12761
5.2.20 02:40

Dokud jsem kojila, treba jen trosku, tak nic. Jak jsem prestala, hned se rozjela pravidelne. Kojim vzdy tak necely rok a pul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
5.2.20 07:47

První dítě (27 let):
Asi měsíc po tom, co jsem přestala plně kojit. Jedna menstruace a hned druhé těhotenství.
Druhé dítě (29 let):
Podobně jako u prvního, jen nenásledovalo to těhotenství.
Třetí dítě (40 let):
Měsíc před druhými narozeninami, když jsme odjížděli k moři. Ale tohle miminko moc nejevilo zájem o jinou stravu než MM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 08:30

Při plném kojení po 9 měsících :) ale mám kamarádku a sestru, co jí dostaly hned po šestinedělí při plném kojení :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22166
5.2.20 08:33

Poprvé 11 měsíců po porodu, podruhé taky. V té době už jsem měla přes den delší pauzu v kojení. Teď mám od porodu 12,5 měsíce a zatím nic. Ale kojím ještě tak 2× přes den ( plus od večera do rána několikrát). Skoro 2 roky je dost, ale úplně výjimečné to není, setkala jsem se s tím už mezi kamarádkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama