Krvácení v 23. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eliška G
Povídálka 12 příspěvků 1 inzerát 24.02.19 11:57
krvácení v 23 tt

Ahoj
začla sem včera 23 tt a
včera večer sem sla na záchod a slabě sem krvácela čirá spíš světla krev :,( :,( pak už naštěstí ne žádná bolest teď ani předtím
pochyby stále cítím ale mám strach :,( :,( :,(

Reakce:
Baruunečka
Kecalka 164 příspěvků 24.02.19 12:01

@Eliška G Časté to bývá treba po sexu,jebm to tam ted hodne prekrvene. Vím,ze vadi krvácení jasne červenou krvi …Lehkého spineni bez jinych problémů bych si asi nevšimala.. ;)

iwinek
Kecalka 317 příspěvků 24.02.19 12:06

U prvního syna se mi stalo něco podobného… Někdy je to i po velké nebo nějaké námaze což je i ten sex… Jeli jsme tenkrát na pohotovost a tam mi řekli, že pokud jsem nezakrvacela víc jak 2 vložky není problém, že se to prostě někdy stane… A pokud cítíš pohyby a vše ostatní je celkově v poho asi bych to neřešila. Ovšem pokud se opravdu bojíš pohotovost tě snad uklidní…

K.skubanek
Nováček 4 příspěvky 24.02.19 14:14

Ahoj, o Vánocích jsem řešila něco podobného. Byla jsem v 21. týdnu a mírné krvácení mi způsobilo tuleníčko s manželem. Na pohotovosti nic, píchli injekci na zastavení krvácení a vysvětlili, že v tomto období je děloha nejvíc namáhána růstem + blízko naléhající placenta k brance a šli jsme domů. Pak to pozlobilo ještě párkrát při větší námaze - vždy na domu naordinován klidový režim a naštěstí to bylo už dobrý. Ale v tu danou chvíli jsme se vždy vyděsili :,(

Váš příspěvek
Reklama