Krvácení v polovině cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 08:28
Krvácení v polovině cyklu

Můžete mi poradit? Včera jsem byla 17 den cyklu a ráno jsem při čůrání dost krvácela, myslela jsem si, že mám měsíčky nějak dříve, ale pak už nic, do hodiny to ustalo, teď jen malinko tmavě hnědé špinění při utření. Snažili jsme se osmý a 12 den cyklu.. ale může to být třeba z námahy? Tahala jsem těžké krabice den před krvácením a nic mně nebolelo včera.. může to být zahnizďování? Ale zase to byla jasně červená krev a bylo toho dost.. jsem kapku zmatená… máte s tím zkušenosti?

Reakce:
stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 18.04.19 08:34

Ovulace

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 08:42

No, ale udělala jsem si ovulační test a byl bílý

stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 18.04.19 09:27
@Anonymní píše:
No, ale udělala jsem si ovulační test a byl bílý

aha, a ty dny co jste se snažili, testovalas ovulaci?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 09:41

@stinga Nee to ne, ale dříve když byla ovulace nebo se blížila nebo proběhla, měla jsem to hodně silné ty čárečky, ale ted tak skoro nebyla vidět.. mívým cykly kolem 25-27, ale minule jsem měla 33 dnů.. tak jsem myslela nějaký výkyv aže budu mít měsíčky po 17 dnech, ale ustalo to

stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 18.04.19 10:17

Tak asi budeš muset vydržet a počkat, co se bude dít, mohlo by to být možná i uhnizďování, ale na testování je hodně brzo
taky to mohla být prasklá cystička

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.19 10:42

Jasně, budu muset počkat:) myslela jsem, že při prasklé cystě právě bolí břicho a mně nic, jen vyteklo dost krve při čůrání a po něm..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 11:18

Už to mám zase, ale vypozorovala jsem, že předevčírem i dnes jsem krvácela z pochvy hned a jen ráno po stolici, jakoby po tlačení.. máte s tím někdo zkušenost, čím to může být, teď už jsem zase normální..nic mně nebolí.. ale při močení jasná čerstvá krev, jsem 19 den cyklu.. ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu, ale jsem trochu vyděšená

stinga
Kelišová 6386 příspěvků 2 inzeráty 19.04.19 16:46

Ty jo, tak to chce opravdu doktora, přeji ať je to jen nějaká banalita a jsi rychle zase v pořádku :srdce:

Mildres
Povídálka 18 příspěvků 22.04.19 14:37

Ahoj, deje se mi to same,5 dni po ovulaci krvaceni, nejdriv jen po utreni, pak dva dny dost, jen cista krev s hlenem, ted bolesti v pravem vajecniku(pri kychnuti, smrkani, vstavani)na pohotovosti jsem byla, cystu nemam, sliznice nizka..nevim co se deje??zaver..krvaceni mimo cyklus. Takze pokud nekdo ma naky poznatek sem s nim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 13:42

Byla jsem dnes na kontrole a může to prý být čímkoliv, dělal mi prohlídku, našel psaklou cystu…jinak prý mám hodně vysokou děložní sliznici, ale podle testu těhotná nejsem, takže těhotná nebudu.. prý pokud se to bude opakovat to krvácení mimo cyklus, mám přijít na konci měsíčků a podívá se na výšku děložní sliznice.. prý by se to krvácení řešilo gestageny.. nebo antikoncepcí… tak nevím.. říkal, že to můžou být hormony.. čekám teď měsíčky.. tak uvidím co dál

Mildres
Povídálka 18 příspěvků 30.04.19 16:33

Tak nevim, pokud to krvaceni nebyla menstruace, mam tedy pri svem 26 dennim cyklu druhy den zpozdeni.ale boli mne vsechno jako pri menstruaci. vcetne nohou :mrgreen:

Mildres
Povídálka 18 příspěvků 30.04.19 16:36

Dostala jsi menstruaci??

Váš příspěvek
Reklama