Krvácení, zánět dělohy a vyšetření

Anonymní
2.11.19 11:11

Krvaceni, zanet delohy, vysetreni

Ahoj holky, vcera jsem byla na gynde, byl mi zjisten zanet delohy, po vysetreni jsem trosku hnede spinila, rikal ze to je normalni, po tom steru. Cely den sem si vystacila s intimkou, dostal jsem mac miror a nejake atb, pres noc na vlozka mala kapicka hnede, ted jsem byla na velke a na papire ruda tmava krev, a i dost 8o chci se zeptatt jestli je to normalni, treba ze odchazi ten zanet a nebo mam plasit a v pondeli tam naklusat? Trosku me picha jakoze u praveho trisla. S manzelem jsme na vylete pres celou cr tak ani nevim kde tu je nemocnicce popr… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
932
2.11.19 11:20

Najdi na netu nejblizsi gyn ambulanci a zvolej tam, co se deje a jestli je to normalni..kdyztak ti reknou, jestli mas prijet..osobni zkusenost nemam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 11:10

Tak jsem tam vcera volala, pry krvaceni je normalni, ze se to cisti, ze teda neni obvykle, ze hned po prvni davce, ale ze kazda jsme jina, a pokud to neni svetla krev a nejsou v tom cucky tak jezdit nemam, to pichani s tim, dala jsem si nalgazen a ok, cele odpoledne na nohou a v pohybu, imtimka cista :palec: vecer akorat trosku ale jen pri curani, dnes zatim nic :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama