Bílý výtok, je to problém?

Anonymní
31.10.19 22:21

Bílý výtok, je to problém?

Zdravím :mavam:. Mám takový problém :oops:. Trápí mě to už hodně dlouho, ale mám pocit, že poslední půlrok se to stupňuje. Zhruba týden po tom, co mi skončí menstruace, se objeví takový bílý výtok. Čím víc se blíží další menstruace, tím je to horší. Je mi to extrémně nepříjemné. Kalhotky mám celé mokré a věřte mi, když očekáváte opožděné MS, je to dost stresující. Většinou to nijak nezapáchá a je to takové matlavé. Může to být nějaký problém? Špatná hygiena nebo snad dokonce nějaká nemoc :,(? Nerada bych naštěvovala nějakou gynekologii, protože bych to musela říct mámě a já s ní nemám takový důvěrný vztah. Budu ráda za jakékoliv rady. Jinak je mi 16 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19643
31.10.19 22:32
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam:. Mám takový problém :oops:. Trápí mě to už hodně dlouho, ale mám pocit, že poslední půlrok se to stupňuje. Zhruba týden po tom, co mi skončí menstruace, se objeví takový bílý výtok. Čím víc se blíží další menstruace, tím je to horší. Je mi to extrémně nepříjemné. Kalhotky mám celé mokré a věřte mi, když očekáváte opožděné MS, je to dost stresující. Většinou to nijak nezapáchá a je to takové matlavé. Může to být nějaký problém? Špatná hygiena nebo snad dokonce nějaká nemoc :,(? Nerada bych naštěvovala nějakou gynekologii, protože bych to musela říct mámě a já s ní nemám takový důvěrný vztah. Budu ráda za jakékoliv rady. Jinak je mi 16 let.

No víš, já myslím, že by nejlepší bylo domluvit se s mámou a vyrazit na gynekologii- Nemusíš jí říkat, že máš nějaké problémy, ale už máš MS, tak by asi bylo na místě tam vyrazit i tak. Mamka u tvého vyšetření nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.19 22:33

Mam ho od první menstruace. Tudíž uz 11 let. Problem to neni. 2× ročně chodim na gynekologii a jsem zdravá. Jen 4× jsem mela zanet, vzdy po ATB. Nekdo to tak proste ma, neboj :)
Nicméně, je ti 16 let. V nejbližší dobe na tu gynekologii budes muset zacit chodit. A mamka to nemusi vedet. Jen kdybys chtěla antikoncepci.

• Citovat
  • Nahlásit
2296
31.10.19 22:54
@Anonymní píše:
Mam ho od první menstruace. Tudíž uz 11 let. Problem to neni. 2× ročně chodim na gynekologii a jsem zdravá. Jen 4× jsem mela zanet, vzdy po ATB. Nekdo to tak proste ma, neboj :)
Nicméně, je ti 16 let. V nejbližší dobe na tu gynekologii budes muset zacit chodit. A mamka to nemusi vedet. Jen kdybys chtěla antikoncepci.

Matka musi vedet, ze si jdu pro antinu? Ja sla sama v 15cti, mama o tom vedela, ale zadny souhlas sem mit nemusela, ostatni holky taky ne, ale to uz je peknych par let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
31.10.19 23:12

@Peggy54 Omlouvám se, máš pravdu. Od 15 let žádný souhlas neni potřeba :palec:. U me to bylo jinak. Ja chtěla antinu, ale muj pribuzny z matčiné strany měl infarkt ve 21 letech, ve 30 umřel, tak me i mamku testovali na poruchy srazlivosti krve, nez mi ji predepsali. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
31.10.19 23:21

@Elza56 je to je mi lito, ale testuji snad kazdou ne? Jestli je ha vhodna a neni nejaka pravdepodobnost trombozy nebo u me to tak bylo a po peti letech znova, zitra jdu zrovna na preventivku tak si myslim ze me odber po dalsich peti letech ceka opet 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
31.10.19 23:33

Já to sice nemám pořád, ale občas se mi ten bílý výtok objeví, klidně i hned po MS a trvá do další MS, někdy je jen týden před MS, někdy vůbec…každopádně nic mi není, gynekoložka řekla, že je to normální a u některých žen se to prostě ve větší míře vyskytuje, dokud to nesvědí, nepálí nebo nijak nezapáchá, tak je to prý v pořádku…já si na to beru intimky, většinou stačí ty, pokud je to silné, tak vložku nějakou tenčí, vyraž na gynekologii a zeptej se na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6486
1.11.19 07:12

V 16ti můžeš jít sama. Vytok mezi MS je úplně normální, ale pokud se ti něco nezdá tak je jediná možnost gynekologie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
1.11.19 13:23

@Peggy54 Mělo by se to dělat běžně, ale co vim z okolí, tak realita je jiná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat