Kryt na panel od myčky

brko
3.6.15 17:25

kryt na panel od myčky

Ahoj, naše roční dcera objevila kouzlo caplíků u myčky. Bohužel máme typ myčky, u které není tzv. dětská pojistka, takže jedno nádobí umývám x hodin. Malá vždycky mačká tlačítko „pauza“ do zblbnutí, tak sem si říkala, jestli někde nemají něco jako kryt, který se podle libosti nasadí na panel s tlačítky, aby mělo dítko utrum. Víte někdo o něčem takovém? Zkoušela jsem ji odlákat na tlačítka na pračce (tam ať si mačká jak chce),ale bezvýsledně. Prosím, neraďte mi nějaké výchovné procesy, jen prosím info k položené otázce..jo v noci mýt nemůžem, máme za stěnou sousedy a naše myčka nepatří k těm tichým. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

47687
3.6.15 17:32

@brko jedině si tam něco vyrobit, my na všem máme dvířka a zámky :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
3.6.15 18:48

Jestli mačká jenom to jedno tlačítko, tak bych ho do začátku zkusila třeba jen přelepit náplastí, aby ji to nelákalo. Víš jistě, že tam není pojistka? Vím teda, že o radu nestojíš, tak se omlouvám, ale nelákej ji zase na jiný tlačítka na pračce :lol: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12165
3.6.15 19:15

@brko bohuzel neporadim, ale bud rada, ze macka jen jedno tlacitko.. muj syn u mamky na navsteve neco namackal a ukazovalo ji to chybu.. mama ji chtela zrestartovat a mycka zacala odpocitavat, pak zase pocitat zpatky, vypoustet, napoustet.. Kdyz to mama po pul dni vzdala a vypojila z elektriky. Jeji pritel to spravil a stacilo par vterin a syn neco namackal a mycka ukazovala zase chybu..
Jinak ja nevim, jak odnaucit syna otacet knofliky na troube.. minule jsem uvnitr mela neco na vysuseni a on mi to upekl.. predevcirem jsem pekla buchtu a kluk mi to preprogramoval ze misto nadychane buchty mam takovou hnusnou placku. A jednou jsem nedelala nic, ale v troube hrnec s plastovym uchem.. kluk pustil gril. Nejradeji to dela, kdyz kojim malou, takze mu nemohu stat za zadkem :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
3.6.15 19:24

@trpaslinka Já nevím, jaký máte bytový možnosti, ale nám kluk sám do kuchyně a koupelny sám nesmí. Když tam nikdo není delší dobu, tak je zavřeno. Ani ne tak kvůli knoflíkům, ty už ho nějak neberou, ale kvůli tomu, že je tam spousta nožů a skla a pod dřezem saponátů. Samozřejmě to všechno člověk pořádně zjistí až zkušenostmi. Bohužel i u nás. Nožem se rejpnul, rozbil talíř a ochutnal Cif :roll: :oops: No, do kuchyně máme zábranu, dveře tam nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
3.6.15 19:38
@trpaslinka píše:
@brko bohuzel neporadim, ale bud rada, ze macka jen jedno tlacitko.. muj syn u mamky na navsteve neco namackal a ukazovalo ji to chybu.. mama ji chtela zrestartovat a mycka zacala odpocitavat, pak zase pocitat zpatky, vypoustet, napoustet.. Kdyz to mama po pul dni vzdala a vypojila z elektriky. Jeji pritel to spravil a stacilo par vterin a syn neco namackal a mycka ukazovala zase chybu..
Jinak ja nevim, jak odnaucit syna otacet knofliky na troube.. minule jsem uvnitr mela neco na vysuseni a on mi to upekl.. predevcirem jsem pekla buchtu a kluk mi to preprogramoval ze misto nadychane buchty mam takovou hnusnou placku. A jednou jsem nedelala nic, ale v troube hrnec s plastovym uchem.. kluk pustil gril. Nejradeji to dela, kdyz kojim malou, takze mu nemohu stat za zadkem :cert:

promin, ale to se nedá :lol: :lol: :lol: děkuji za zvednutí nálady, i když je to takové škodolibé ode mě.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
3.6.15 19:41

@RadkaCh pračka je v pohodě, tam nejde nic spustit, dokud nechci já :kytka: pojistka tam stopro není, to je na prd. náplast sem zkoušela, madam přišla, náplast strhla, zmuchlala, nalepila do vlasů a začla ječet :mrgreen: je to sranda s těma dětma..

• Nahlásit
  • Citovat
50114
3.6.15 19:48

@brko O to nejde, že tam nemůže nic pustit. Ty jí tím ale ty tlačítka vlastně schvaluješ, jen jí bráníš v těch, která si zrovna vybrala. Kolik jí je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
3.6.15 19:57

@RadkaCh rok. my jedem v respektující výchově..takže tlačítka ne, ale na myčce jo (jí jde o tlačítka, ne o myčku, jen ji musím k těm správným tlačítkům „dotlačit“ :-D). bouchat do kočičky ne, ale do polštářku jo.atd.. ještě, že ten 6 letej je přes den ve školce, je autista, tak máme doma veselo :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
50114
3.6.15 20:01

@brko Tak v tom případě bych navštívila truhláře a nechala si vyrobit nějaká přídavná dvířka na myčku a na ostatní nedovolené zóny, jinak to ta myčka jednoho krásného dne taky nemusí přežít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
3.6.15 20:05
@RadkaCh píše:
@brko Tak v tom případě bych navštívila truhláře a nechala si vyrobit nějaká přídavná dvířka na myčku a na ostatní nedovolené zóny, jinak to ta myčka jednoho krásného dne taky nemusí přežít.

tak a teď hádej, co je můj manžel… :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
50114
3.6.15 20:07
@brko píše:
tak a teď hádej, co je můj manžel… :lol: :lol:
:lol: Já mám manžela malíře :lol: Normálka :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek