Krytí francouzských buldočků

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 18:26
Kryti francouzskych buldocku

Ahoj nemate nekdo zkusenosti s krytim francouzskych buldocku? Mame 2 letou buldocku a chteli bychom ji jednou nechat stenatka, cetla jsem ze prirozene to nejde, ze se to resi inseminaci? Dekuji za jakekoliv zkusenosti

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 06.05.18 18:35

Zeptejte se chovatele, ten Vám poradí. Pokud nemá pejsek pp, tak prosim nemnozte. Nemá to smysl, fene to nic nedá. A kecy tipu, ze každá fena musí mít aspoň jednou za zivot stenata jsou blbost. Nezlobte se za takovou odpověď. Ať se fence i Vám dobře daří. :kytka:

Uživatel je onlineŠmoulice
Kelišová 6745 příspěvků 06.05.18 18:48
@Anonymní píše:
Ahoj nemate nekdo zkusenosti s krytim francouzskych buldocku? Mame 2 letou buldocku a chteli bychom ji jednou nechat stenatka, cetla jsem ze prirozene to nejde, ze se to resi inseminaci? Dekuji za jakekoliv zkusenosti

Máš ji uchovněnou? Pokud ne, tak na to raději zapomeň :roll:
Těchto alá čistokrevných vořechů je všude dost :,(

Uživatel je onlineKacise
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 06.05.18 18:57

Pokud není s PP, nechte to být, to fakt není pravda, že fena musí mít 1× za život štěňata… nemnožte, na světě je psů víc než moc.

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 06.05.18 18:59
@AlenaSu píše:
Nemá to smysl, fene to nic nedá.

Feně ne, ale množkám to dá hodně. :cert:

Uživatel je onlineŠmoulice
Kelišová 6745 příspěvků 06.05.18 19:02
@PetraJ píše:
Feně ne, ale množkám to dá hodně. :cert:

To jo :poblion:

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 06.05.18 19:03

@PetraJ pravda, na ty jsem zapomněla. :lol:

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 06.05.18 19:14

Jsem viděla jednou i inzerát na modrýho bezpapíráka za 25 tis. Mazec. 8o :cert:

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 06.05.18 19:44

@PetraJ jo to je mnozitelsky tah. „Normalne ho prodavam za 25,ale ze jste to vy tak…“ zkrátka kecy, kecy, kecy… :pocitac:
Jo a jinak mám doma 3 jrt, tak mnoziele jsou dost caste tema u naseho plemene :nevim:

Příspěvek upraven 06.05.18 v 19:45

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40013 příspěvků 06.05.18 19:45
@PetraJ píše:
Jsem viděla jednou i inzerát na modrýho bezpapíráka za 25 tis. Mazec. 8o :cert:

oni jsou hodně drahý ale taky pěkně nemocní :?

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 06.05.18 19:50

@Markéta80 pro me je ta cena v pořádku. Pokud se jedna o cisrokrevneho psa po ultra super sampionech ze zahranicniho kryti. Pokud je to bezpp vorech, tak si někdo pekne nemasti kapsu. A hlupák ten, co by ho za ty prachy koupil 8o

Hvězda diskuse 40013 příspěvků 06.05.18 19:57

@AlenaSu jenže tohle jsou ceny za bez PP :jazyk: a nechápu jak to někdo zaplatí :roll:, navíc jsou dost celkově nemocní ale množitelé mají ráj. Dát za bez PP takový prachy fakt nechápu :jazyk:

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 06.05.18 19:57

Tak 25 tis. je normální cena u některých plemen. Jen blázen by to dal za vořecha a ještě u takhle přešlechtěnýho plemene.

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 06.05.18 19:59

@Markéta80 @PetraJ však já to tak myslela, jak píšete. Naprostý souhlas.jsem ráda, že jsem tu nasla podobně " postižené " bojem za pp u psů :srdce: :srdce:

Hvězda diskuse 40013 příspěvků 06.05.18 20:01

@AlenaSu :* ted taky budu dávat 20 000 za štěně. Nějak to uteklo a už příští pondělí bude doma :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >