Které autíčko vybrat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30
21.10.21 11:30

Které autíčko vybrat?

Ahoj holky. Potřebuju poradit. Syn bude mít v listopadu 7 let a chtěla bych mu mimo jiné pořídit autíčko. Našla jsem 3 zajímavé a nevím jaké vybrat. Máte je některá doma nebo úplně jiný zajímavý typ autíčka?

Koukám na autíčko jezdící na slanou vodu, nebo antigravitační autíčko nebo autíčko s kouzelným fixem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11962
21.10.21 11:44

Všechny 3 jsou čínské ptákoviny, předpokládám, že se tu brzy objeví od jiného uživatele i konkrétní eshop, kde by se to dalo koupit. Mého sedmiletého syna by nebavilo ani jedno. To antigravitacni jedno odpoledne možná, kdybych našla v bytě stěnu, po které bych ho nechala jezdit, což bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
21.10.21 11:54
@zrcadlo píše:
Všechny 3 jsou čínské ptákoviny, předpokládám, že se tu brzy objeví od jiného uživatele i konkrétní eshop, kde by se to dalo koupit. Mého sedmiletého syna by nebavilo ani jedno. To antigravitacni jedno odpoledne možná, kdybych našla v bytě stěnu, po které bych ho nechala jezdit, což bohužel.

Tak ono většina hraček je z Číny. Bohužel to tak je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11962
21.10.21 11:58
@Markuska85 píše:
Tak ono většina hraček je z Číny. Bohužel to tak je.

Tak syn k 7.narozeninam dostal Gravitrax, ten se vyrábí v ČR, Lego má závod v Kladně. U hraček se dívám na to, jak dlouho vydrží, jakou mají přidanou hodnotu. Ta tvoje autíčka mají možná tak wow efekt pro čtyřleté dítě, to je všechno. Školákům vybírám dárky jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
21.10.21 12:04
@zrcadlo píše:
Tak syn k 7.narozeninam dostal Gravitrax, ten se vyrábí v ČR, Lego má závod v Kladně. U hraček se dívám na to, jak dlouho vydrží, jakou mají přidanou hodnotu. Ta tvoje autíčka mají možná tak wow efekt pro čtyřleté dítě, to je všechno. Školákům vybírám dárky jinak.

A ten gravitrax vydrží? Je to odolné? To by se mu taky mohlo líbit. Klidně dej další typy Budu ráda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3321
21.10.21 12:07

Antigravitacni auticko mame, je to docela dobre. libi se mi to s fixem…ale…kde bude kreslit drahu? na zem?!

ja prave objednala gravitrax, ale myslim ze to bude tezke na ctyri roky…

pro ctyrleteho bych pbjednsla Hotwheels drahu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
21.10.21 12:10
@Alyss1 píše:
Antigravitacni auticko mame, je to docela dobre. libi se mi to s fixem…ale…kde bude kreslit drahu? na zem?!

@Alyss1 píše:

SYN bude mít 7 ne 4 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
21.10.21 12:13

Teď jsem 2,5 letému koupila nákladní autíčka, do nichž se vkládají různě tvarované plastové kostky, takže slouží i jako hlavolam. Kupovala jsem na megaknihách, jmenuje se to tuším 3 trucky. Prcek si tedy hraje hlavně s autíčky, vozí v nich různé hračky a panáčky, ale starší už zkoušel ty hlavolamy. Na auta je u nás jen ten nejmenší, takže za nás doma frčí téměř vše na setrvačník, stavební stroje a hlavě duplo. Pokud doma nemáte třeba duplo bagr, autobus apod., vydala bych se i u dítěte klidně touhle cestou :) nebo šla do klasického lega (výborná je řada Creator 3v1, kdy lze z jedněch kostek postavit tři různé věci). Výhodu vidím v tom, že kostičky jsou kompatibilní s jinými stavebnicemi. Sedmileťák hodně lego staví, trénuje tím dobře i motoriku, zírám, za jak krátkou dobu je schopen to postavit.

Z těch autíček v úvodu bych pro mladší dítě volila s fixem, pro starší asi to antigravitační, věřím, že by ho to zaujalo, i když to osobně považuju za ptákovinu :).

EDIT: Upravovala jsem, taky jsem, nevím proč, pobrala, že bude mít teprve 4 roky :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
21.10.21 12:20

@PenelopaW to je tak pro 4leteho můj bude mít 7 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
21.10.21 12:29

@zrcadlo Jsem koukala na ten gravitrax a je to boží. Na auto prdím. Nemas více typů? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3321
21.10.21 12:49

@Markuska85 aha pardon. tak to gravitrax jo. auticko ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
21.10.21 13:13
@Alyss1 píše:
@Markuska85 aha pardon. tak to gravitrax jo. auticko ne.

Ještě mě napadl mikroskop nebo nějaká vědecká sada 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20527
21.10.21 17:44
@Markuska85 píše:
A ten gravitrax vydrží? Je to odolné? To by se mu taky mohlo líbit. Klidně dej další typy Budu ráda :mrgreen:

LEGO a Gravitrax souhlas a nebo mrkni zde na tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat