Kam darovat plyšáky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
36
17.10.21 20:19

Kam darovat plyšáky

Dobrý večer, kam darovat plyšáky v hezkém stavu? Nemocnice, útulek nebo víte o něčem jiném…je mi líto je vyhodit a jsou takřka nehrané. idealne Pardubice a okolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1362
17.10.21 20:22

Zkusit kolem hasice, i dobrovolne. Vozi je v aute k nehodam a dávají detem. Mam osobní zkušenost a bylo to opravdu v tu chvili ohromne vitane, uplne to pretrhlo ten stres jak u ditete, tak u me jako rodice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23559
17.10.21 20:47
@Villanelle píše:
Zkusit kolem hasice, i dobrovolne. Vozi je v aute k nehodam a dávají detem. Mam osobní zkušenost a bylo to opravdu v tu chvili ohromne vitane, uplne to pretrhlo ten stres jak u ditete, tak u me jako rodice.

Ale tyhle plyšáky šijí vězni, ti nejsou z darů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23559
17.10.21 20:48
@Zdenaco91 píše:
Dobrý večer, kam darovat plyšáky v hezkém stavu? Nemocnice, útulek nebo víte o něčem jiném…je mi líto je vyhodit a jsou takřka nehrané. idealne Pardubice a okolí

Problém je, že nemocnice je kvůli hygienické situaci brát nebudou. V tuto chvíli opravdu asi jen do útulků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
17.10.21 20:54

U nás hasiči ale i v záchrance dostal syn normálního plyšáka, nějakou myš, mám dojem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3789
17.10.21 21:02
@Zdenaco91 píše:
Dobrý večer, kam darovat plyšáky v hezkém stavu? Nemocnice, útulek nebo víte o něčem jiném…je mi líto je vyhodit a jsou takřka nehrané. idealne Pardubice a okolí

hodit do kontejneru pro Klokánek nebo jinou charitu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28207
17.10.21 21:16
@Janli píše:
Problém je, že nemocnice je kvůli hygienické situaci brát nebudou. V tuto chvíli opravdu asi jen do útulků.

jo útulky pro psy je berou jako hračky pro psy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14316
17.10.21 21:16

Druzina ve skole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28207
17.10.21 21:18
@welovefashion píše:
hodit do kontejneru pro Klokánek nebo jinou charitu

přesně, hodit do jakéhokoliv kontejneru,
já už do kontejneru „Sova“ hodila asi 40 plyšáku, a asi 100 jich máme ještě doma a pořád přibývají další,
@Zdenaco91 plyšáků jsou mraky a mraky - myslím, že velké uplatnění to mít nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4596
18.10.21 13:58

U nás je předloni poptávali hasiči, dobrovolní i ti profesionální, vozili je u sebe pro případ dětí u nehody. Takže krásné hračky bych zkusila směřovat tam, zavolat a zeptat se. Do útulků stačí obyčejnější věci, a to jsem milovník zvířat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat