Které si pořídit??

Anonymni
10.8.08 10:09

Které si pořídit??

Milé maminky, už dost dlouho uvažuji, které golfky jsou nejlepší pro mě a moje dítě. Pořád ne a ne si vybrat. Proto jsem se rozhodla využít vašich zkušeností. Prosím všechny maminky spokojené se svými golfkami vychvalte je - jak jsou lehké, jaké mají skvělé jízdní vlastnosti, jak se krásně polohují a snad mi pomůžete si vybrat. Děkuji moc Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Sarik78
10.8.08 10:23

Tak ja jsem pro MacLaren!
Zalezi na tom, jak mas velke dite. Existuji ruzne modely, nektere se daji pouzivat od 3. mesice, jine az pozdeji. Ja mam model Quest, ten je polohovaci jen do ca. 45°, ale pro me ucely staci. Pokud bys chtela dite polozit uplne, pak je model Triumph to prave. Kocarek je hodne lehky (Quest ma 5,2kg tusim). Slozeny je behem par sekund.

Koukni sem: www.maclarenbaby.com

• Nahlásit
  • Citovat
6597
10.8.08 10:56

Zkušenost nemám, jen, že na dovolený, kde jsme byli v červnu, měla jedna rodina tyhle golfky ( ale celooranžové ) a líbili se mě i kamarádce, byli polohovací až skoro do úplného lehu ( vozili tam 5m mimi ) a byli takový pěkný, bytelný, žádný šunt - Techno XLR

http://www.maclarenbaby.com/…pe/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
10.8.08 20:57

Tak já teda nevím, ale tohle jsou podle mě golfky pro tak malé mimi, jak píšete, naprosto nevhodné… :roll: Ale to je jen můj názor…

JANI, na toto téma tu bylo už hodně napsáno, zkus pohledat… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
10.8.08 21:06

Tak my jsme měli Peg Prego a naprostá spokojenost. Nejsou moc do terénu, ale to žádné golfky, o sněhu ani nemluvím, to fungovaly sáně.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
12.8.08 11:57

mám jane energy 2006 (letos koupené nové) a je to pro mě to ono ;-) krom sice hezké, ale neskladné pláštěnky - ale to jen krvácí mé asi přemrštěné praktično ;-), jinak jsou lehké (7kg), na pohled pěkné, jednoduché a elegantní, bytelné - žádné hrkátko, jezdí perfektně, zvládají i těžší terén, mě přijdou opravdu dobré, neměnila bych…

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama