Který den se dostává vysvědčení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alicezulice
Kecalka 404 příspěvků 23.01.11 19:19
Který den se dostává vysvědčení?

Hezky vecer. Omlouvam se za hloupy dotaz, ale ktery den deti dostavaji vysvedceni? Je to na vsech skolach stejne nebo vsude jinak? Diky moc. :wink:

Reakce:
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 23.01.11 19:21

31. ledna a 4. února jsou pololetky :lol:

Bodlacek
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 23.01.11 19:25

Tak mi dostaneme vysvědčení 31.1. a v pátek 4.2. mají děti prázdniny. Já myslím, že je to všude stejné.Jediný rozdíl je v jarních prázdninách.

zerezmijka
Echt Kelišová 9358 příspěvků 23.01.11 19:33

Ministerstvem školství je udán termín pondělí 31.1. Pokud vedení dané školy nezvolí jinak. :wink:

Aspera
Generální žvanilka 21117 příspěvků 1 inzerát 23.01.11 19:46

Jojo 31.1. a v pátek budou prázdniny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >