Kuch. robot Philips HR 7745 Cucina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
claire07
Nováček 9 příspěvků 18.12.10 22:56
kuch. robot Philips HR 7745 Cucina

Máte někdo zkušenost s tímto kuchyňským robotem ? Využíváte i např. odšťavňovač, lis na citrusy, apod.? Uvažujeme o jeho koupi, tak bych ráda dopředu věděla pár info.

Reakce:
j.pampeliska
Závislačka 4051 příspěvků 19.12.10 08:24

Ja mam starsi typ bez odstavnovace a ted co delam malemu zeleninu je v provozu denne. Oddtavnovac jsme kupovali o nekolik let pozdeji takze ten mam zvlast. Jsem spokojena. Jen kdybych kupovala robota dnes libil se mi moulinex. Takovy cerveny. Libi se mi na nem ze ma jen jednu tu hlavu a tak neni tak objemny jako ten philips ktery ma dve…

ivik21
Generální žvanilka 20292 příspěvků 19.12.10 09:43

mám taky starší typ cucina a jsem spokojená, bez masomlýnku a odšťavovače…
Je spolehlivý už cca 7let :mrgreen: nože i struhadla furt stejně ostré, takže fakt spokojenost!!!

claire07
Nováček 9 příspěvků 19.12.10 10:17

A NEVADÍ, ŽE STRUHADLA JSOU TAKOVÉ MALINKÉ ? U VĚTŠINY ROBOTŮ JSOU STRUHADLA TAKOVÝ CELOKROUŽEK, V TOMTO ROBOTU SE NASAZUJÍ DO PLASTOVÉHO KOLEČKA A STRUHADÝLKA SE MI ZDAJÍ MALÁ?

ivik21
Generální žvanilka 20292 příspěvků 19.12.10 18:43

no struhadla mě celkem stačí a když ne, tak to nastrouhám na „ručním“ struhadle, není s tím nasazováním na plast žádná práce a opravdu mě slouží už víc jak 7let …

j.pampeliska
Závislačka 4051 příspěvků 19.12.10 20:03

Nemam porovnani jak by to pracovalo kdyby byla stuhadla cely ten krouzek ale funguje to. Strouha to vse a dobre. Myslim ze to staci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >