kuchyňka od Smoby

Anonymni
16.10.07 13:15

kuchyňka od Smoby

Ahojky, který typ kuchyňky od Smoby byste doporučili pro tříletou holčičku? Nejlépe nějakou se zvuky a funkčním dřezem. Děkuji Kamča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

160
16.10.07 14:37

Ahoj,
taky jsem se zajímala o kuchyňky, Tefal od Smoby vypadá dobře, je tam spousta funkcí a funkční dřez, ale je docela drahá kolem 1900,–Kč.
Tak ať dobře vybereš, Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.10.07 13:12

Ahoj, my mame bon apetit od Smobyho a je fajn, ale nedela zadne zvuky. Kdybych mohla znovu, koupim radeji nejakou kuchynku se zvuky. Janula

• Nahlásit
  • Citovat
1490
17.10.07 13:27

kuchyňka

Ahojky,
ode dneška paltí vánoční katalog TESCO a zahlédla jsem tam i 3 kuchyňky, jedna z nich byla na 100% Tefal a cena byla kolem tisícovky, ostatní snad ještě levněji kolem osmset.

Ta tefalka má prý 16 doplňků a jmenuje se Bon apetit. Pokud kliknesš na www.itesco.cz - je tam aktuální leták a je to na straně 19 (leták pro hypermarkety mimo Prahu).

Tak snad jsem pomohla :-)

pet

P.S. Koukám, že má jen otvírací dvířka. Se zvuky je v letáku TESCO elektronický sporák (jen dvojvařič)(zvuky:vaření a grilování) je taky s doplňky a je za 399,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
17.10.07 14:28

Ahojky,
převčírem jsem z Tesca koupila kuchyňku, Smoby to teda není, značku ani nevím, je za 999,– se spoustou doplňků, ozvučenou a s funkčním dřezem.
Kamarádky holčička už jí má asi půl roku, marně jsme ji docela dlouho scháněly až teď konečně. Už ji máme ozkoušenou a spokojenost velká :D
Andrea.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.14 14:39

Ahoj, já přemýšlím o té smoby cook master 2 v 1, sice je dražší, kolek 2400,–, ale zase mi příjde, že má hodně funkcí. Hlavně ten výrobník ledu se mi líbí a kuchyňka jde složit. Pak mě zaujala tefal XL, ta má zase výrobník sody a jinak nádherná je tefal super chef, ale je nejdražší, a příjde mi, že ta cook MASTER má více funkcí. Má s ní někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama