Panáček z reklamy na šťastných 10

19296
13.10.07 17:37

Panáček z reklamy na šťastných 10

Ahoj.
Nevíte někdo jestli se dá sehnat ten panáček? Nejlépe plyšový. Synovec (necelý rok) je z něj úplně unešený.To by byl fakt dobrý dárek. :wink: Díky moc. J.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Hanka1
13.10.07 23:17

Jedine mne napadlo napsat do Sazky, treba ho maji v reklamnich materialech, ale moc sanci bych tomu nedavala - vubec Sazka je marketingovou strategii ponekud zvlastni - videli jste napriklad nekdy inzerat, ze by v Sazce prijimali zamestnance (v takovym molochu?!)

Kdyz byla dcera mensi a stastnych 10 jsem stihali pred vecernickem v 7 (ten novej cas nam proste nesedl) tak se pak naucila bezva pocitat - jedna, dva, či, sedum, dvanact, osmnact a tak :lol:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin