Kuchyňské spotřebiče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olcatko
Kelišová 5328 příspěvků 12.03.19 10:25
Kuchyňské spotřebiče

Ahoj,
kuchyňské spotřebiče.
Asi nejlíp vše stejná značka
Ale lednici Ameriku budu mít Beko, jiný Beko teda nechci.
Sušička, pračka AEG.
Ale do kuchyně?
Nechci zas vyplaznout majlant.
Máme teď Whirlpool, rekonstruovali jsme si vejmenek do doby než postavíme. Nevybrali jsme sunt, ale zas nic top. Teď přišlo na řadu zařizování nového.
Do teď jsem měla sklokeramiku, troubu bez páry, mikrovlnku funkční, varnou konvici.
Teď teda chci něco hodiciho se k sobě, pořádnej kávovar, nemusí být vestavěný. Líbí se mi Jura. Nebo i ty vestavěné, ale tam je cena tak 45tis a to nedám.
Digestoř zabudovanou, ne jen na světýlko.
Poradíte? Ale zas s cenou aspoň trochu středne.
 Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dana.dv
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 12.03.19 10:29

K Vánocům jsme si kupovali nový kávovar - automat. Nechtěla jsem napěňovač a proplachovat hadičky. Máme PHILIPS EP5335 a jsme spokojení. Cena do 20tis.

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 52294 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 10:36

@Olcatko máme v kuchyni spotřebiče Bosch - myčka, trouba, varná deska, digestoř. My Rozhodovali jsme se mezi Siemens a Bosch. Akorát vestavnou mikrovlnku jsme měli Whirlpool, ale ta se nám asi po 4 nebo 5 letech rozbila, tak jsme koupili taky Bosch. Varnou desku máme plynovou, ale řekla bych, že sklokeramika je na sehnání jednodušší. Lednici jsme měli Bosch vestavěnou, ale přestala nám stačit, takže jsme před asi 3 roky kupovali novou americkou Beko - čtyřdvéřovou.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 12.03.19 10:38

U nas Bosch. Komplet. Meli nejakou akci u Hanaka ze 1 spotrebic gratis :lol: 6 let fungujou

eli26
Povídálka 38 příspěvků 12.03.19 10:40

Kavovar určitě Juru. Rodiče mají 11let a pořád bez problémů. Já mám zatím 4 roky a paráda. S vestavěným nemáme v rodině moc dobré zkušenosti. Spotřebiče v kuchyni mám bosch-myčka, indukci a troubu mám moru, není špatná, ale nic moc…doporučuji bosch nebo siemens

sylva2005
Stálice 62 příspěvků 12.03.19 10:53

Já rozhodně nedoporučuji Whirlpool. Koupili jsme od nich před 2,5 lety myčku, indukční desku, mikrovlnku a troubu (jeden z top modelů). Myčka hned od začátku špatně myla, byl u nás 2 x servisní technik, až napodruhé přišel na závadu, ale přístup ok. Větší problém je s troubou, po cca 1,5 roce se začala sama zapínat, ale když jsem potřebovala péct, “nenaskočila”. Servisní technik konstatoval, že troubu asi rychle zapínám(dotykový displej) a ukázal nám jak troubu restartovat. Chyba se objevila znovu, znovu přišel technik, že to vypadá na chybu elektroniky a pokud se chyba objeví potřetí, troubu vymění za novou. Nic neopravil, problém trval. Potřetí (bohužel již po záruce) na nás servis “zapomněl”, několikrát jsme opravu urgovali, technik přijel a slíbil výměnu trouby. Dalších několik týdnů se nic nedělo, když jsme jim zavolali, bylo nám řečeno, že novou troubu nedostaneme, že záruka skončila.
Rozhodně si novou troubu koupím od jiné značky, nejvíc zklamal servis- neozývání se, potřeba urgování z naší strany, odkládání návštěvy, nekomunikace. Nikdy více!

elinka90
Závislačka 2660 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 10:58

Whirlpool nám nedoporučovali ani v obchodě. Já zas nemůžu vynachválit Beko. Vše funguje naprosto bez problémů.

Nimie
Nadpozemská drbna 27797 příspěvků 12.03.19 11:13

Whirpool prý šel dost do háje s kvalitou. Taky máme od něj spotřebiče ve starší kuchyni a super, ale do nové už jsem si netroufla, dost na to lidi nadávají a je fakt, že i na reklamačním se tahle značka prý dnes řeší docela často.

Pračku - mám suprové zkušenosti s Aristonkou, AEG si chválí kamarádka, ale sušičku. Jinak bych šla asi do Bosche, Samsungu, potenciálně LG (ale tam musí člověk taky dost vybírat), a nebo bych ušetřila na všem ostatním a šla do Miele :srdce: :mrgreen: ale to už je finančně trochu úlet no.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 12.03.19 11:31

Bosch, Siemens, Gorenje, AEG. To jsou ty osvědčené za rozumné peníze.

marika.y
Povídálka 18 příspěvků 27 inzerátů 12.03.19 11:46

Tak kuchyňské spotřebiče máme vše Electrolux. Už 10 let a vše super. Jinak máme indukci. A nemůžu si ji vynachválit. Jednou budu chtít zase Electrolux:-)

Olcatko
Kelišová 5328 příspěvků 12.03.19 12:17

@eli26
Dekuji, na Juru taky mám zálusk, ale jak píše @dana.dv proplachovani hadicek a pod, podívám se na to podrobněji.
Ještě budu hledat nějakou vitrinu chladící, nechci vinoteka, ta je drahá, a tolik ne hladí, spíš na to mléko ke kávě a pivo, někam pod pult schovat.
Takové ty gastro chladničky, koukala jsem malé nestojí moc. Cca 5tis

Olcatko
Kelišová 5328 příspěvků 12.03.19 12:22

@modravlocka
Osvědčené asi ano, ale když kouknu na spotřebiče od např Gore je, tak ty ceny jsou celkem mimo moji realitu

modravlocka
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 12.03.19 13:16

@Olcatko Jé, tak to nevím, jakou máš cenovou představu. TY značky, které jsem vypsala, mi přijdou jako běžná střední třída. Nic luxusního. Trouba, indukce nebo myčka kolem 10 k není nic drahého. Níž už člověk může jít snad pouze do spotřebičů typu Beko nebo Candy. :nevim: Ale to už bych raději oželela ten kávovar nebo vestavnou mikrovlnku.

Nimie
Nadpozemská drbna 27797 příspěvků 12.03.19 13:26
@modravlocka píše:
@Olcatko Jé, tak to nevím, jakou máš cenovou představu. TY značky, které jsem vypsala, mi přijdou jako běžná střední třída. Nic luxusního. Trouba, indukce nebo myčka kolem 10 k není nic drahého. Níž už člověk může jít snad pouze do spotřebičů typu Beko nebo Candy. :nevim: Ale to už bych raději oželela ten kávovar nebo vestavnou mikrovlnku.
:palec:
Nimie
Nadpozemská drbna 27797 příspěvků 12.03.19 13:31
@Olcatko píše:
@modravlocka
Osvědčené asi ano, ale když kouknu na spotřebiče od např Gore je, tak ty ceny jsou celkem mimo moji realitu

Heleď, Gorenje a AEG jsou v podstatě jedno z nejlevnějších pokud se bavíme o spotřebiči, který nechceš za rok vyhodit. Bosch a Siemens už taky nejsou tak drahé. A pokud řešíš kávovar a americkou lednici, tak šetřit pak na běžných spotřebičích mi připadá dost jako úlet. Souhlasím s vločkou, koupila bych normální lednici, vyškrtla kávovar a radši to investovala do pořádných spotřebičů. Ona i ta digestoř není až tak levná aby splňovala tvé parametry a něco dělala.

Stejně tak pračka a sušička… pračka ještě možná, ale mnohé levné sušičky prádlo ničí, muchlají nebo si neumí se spoustou materiálů vůbec poradit. My máme jednu z mála slušných (a cenově přijatelných) kombinací, ale úplně zadarmo taky není a musí se s ní umět, hlídat co do ní dáváš a s prádlem, co bys nežehlila se můžeš rozloučit. Spíš naopak se ti část věcí bude žehlit hůř než kdybys to pověsila na sušák.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama