Kudrnaté vlasy, účesy

232
19.4.16 10:26

Kudrnate vlasy, ucesy

Ahoj holky, mam kudrnate vlasy a uz bych chtela nejakou zmenu, date pro insporaci foto vaseho ucesu? a info jake prostredky vam vyhovuji? Ja zkousim vse mozne, a bud si na pripravek valasy po par pouziti zvyknou a uz na pripravek nereaguji jako prvni tydem, nebo mam z pripravku lupy… Mam vlasy hodne suche, takze potrebuji neco na promasteni a podporeni kudrlin, jinak mam na hlave chemlon… Prilikladam i sve foto, mam vlasy po ramena, odshora sestrihane, kolem obliceje sestrihane. A mate nektera melir? Mozna necham strih ale trosku zmenim barvu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4613
19.4.16 10:46

Omlouvám se, že sem lezu, pač nemám kudrnaté vlasy, tím pádem neporadím, ale musím teda říct, že Ti to strašně sluší. Máš na těch fotkách krásnou energii a úplně záříš, to je nádhera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3569
19.4.16 11:13

@Bebepe

ahoj, máš nádherný vlasy a seš veselá pohodová ženská! :palec:

Já mám vlasy rovný jak dráty, ale pěkně dlouhý - už „po podprdu“ a účesů si dělám mnoho ;) - podle nálady a tak…s těma kudrnatýma teda neporadím, ale musela jsem napsat, že máš vlasy krásný!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4476
19.4.16 11:26

Hmm, tak to se nechám inspirovat. Já mám taky na hlavě chemlon, když rozčešu nebo když špatně vyžehlím. Mám pocit, že moje vlasy vypadají dobře jedině v den, kdy je umyju, v předklonu vysuším, nečešu a přidám pak olejové sérum nebo krém na vlasy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7711
19.4.16 11:50

V posledních letech na vlasy používám sprej, co je na obrázku. Jinak od mytí taky nečešu, do mokrých vlasů nastříkám, naposledy ročísnu a nechám uschnout samotné :) Případně ještě ráno zkusím namodelovat, pokud něco není dle mých představ :D Vlasy mám do půlky zad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7711
19.4.16 11:57

Jo a ten obrázek se mi nějak nechce nahrát. :cert:
Je to tenhle Wellaflex .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
20.4.16 09:20

@Petule030 a kde se to da koupit? a je to na olejove bazi, nebo jako tuzidlo?

Ostatnim dekuji za komplimenty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7711
20.4.16 11:08

@Bebepe Kupuji, kde to uvidím. Někdy v Tetě, někdy v Dm, někdy v Kauflandu… Spíš kupuji povícero, když je to v akci, jinak to stojí snad i přes stovku. Ale ne všude to mají, s tím oranžovým vzorem.
Ani nevím, jak to popsat. Je to jako voda, která pak trošku ztuhne - jako tužidlo - ale nedělá to takové tuhé vlasy, nelepí je tak k sobě a ani na pohled to není jako umělé. Sprej se dá pak stříkat i do suchých vlasů.
Tak můžeš vyzkoušet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4476
20.4.16 21:07

...

Nezkoušela jste některá „zkrotit“ vlasy třebas kulmou? Jaký průměr kulmy by byl potřeba na takovéhle nějaké volnější vlnky?
Já mám podobný typ vlasů jako zakladatelka a někdy si prostě připadám… pořád rozcuchaně… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4476
21.4.16 16:01

Pár kudrnatých účesů…

http://www.salons.gr/…-sgoura.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
23.4.16 23:24

@74paja Tohle si myslím, že je dělané žehličkou. Nemám tak kudrnaté vlasy jako zakladatelka, ale když je chci krotit, dělám si hodně podobné vlny, je to rychlejší, než je žehlit, ale chce to dobrou žehličku a trochu zručnost :) jinak když mám na vlasech opravdu chemlon, tak si udělám zábal z kokosového oleje a trochu to vždycky pomůže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat