Kurz asistent pedagoga Kladno

Anonymní
7.9.21 21:24

kurz asistent pedagoga Kladno

Dobrý den, prosím kdo absolvoval kurz asistenta pedagoga na Kladně byla ke kurzu nutná praxe? Zatím nemám nic domluveného. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32641
7.9.21 22:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím kdo absolvoval kurz asistenta pedagoga na Kladně byla ke kurzu nutná praxe? Zatím nemám nic domluveného. Děkuji

Tak snad maji vypsane podminky absolvovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 22:02

O praxi tam nic není

• Citovat
  • Nahlásit
32641
7.9.21 22:06
@Anonymní píše:
O praxi tam nic není

Tak proc ji resis. Taky mi neni jasny, jak by sis ji nekde domlouvala, kdyz ještě nic nemas v ruce. Nebo jak jsi to myslela s tou posledni vetou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.9.21 22:25

Vetřu se s dotazem.

Momentálně jsem na mateřské, z práce jsem odcházela se smlouvou na neurčito. Pracuji v ekonomickém odvětví. Ale chtěla bych si rozšířit vzdělání a v případě nutnosti mít něco v ruce, přemýšlím tedy nad kurzem Asistent pedagoga, je to k něčemu? Můžu se pak jen s tímto papírem někde uplatnit? Ve školství bych pracovala ráda, ale na vysokou školu už určitě nemám hlavu a už vůbec ne čas :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
50120
7.9.21 22:30
@Anonymní píše:
Vetřu se s dotazem.Momentálně jsem na mateřské, z práce jsem odcházela se smlouvou na neurčito. Pracuji v ekonomickém odvětví. Ale chtěla bych si rozšířit vzdělání a v případě nutnosti mít něco v ruce, přemýšlím tedy nad kurzem Asistent pedagoga, je to k něčemu? Můžu se pak jen s tímto papírem někde uplatnit? Ve školství bych pracovala ráda, ale na vysokou školu už určitě nemám hlavu a už vůbec ne čas :lol:

s kurzem asistentka, s doplnkovym pedagogickym vzdelanim ucitelka, pokud mas vs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat