Kurzy přes Insignis.cz

Anonymní
11.9.21 16:09

Kurzy přes Insignis.cz

Holky, máte některá zkušenost s kurzy přes Insignis.cz?
Nejsou to akreditované kurzy, ale koncepčně prý stejné. Certifikát i osvědčení po úspěšném absolvování kurzu je. Šly by jste do toho? Myslíte, že osvědčení bude mít stejnou váhu i bez akreditace?

Chci to dělat zatím jen pro získání dalšího,, vzdělání,,. Práci mám v jiném oboru, ale co kdyby jednou náhodou, tak by se mi nějaký papír v ruce hodil.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18391
11.9.21 16:16

No neproplatí ti to pracák a nebude ti to sloužit jako akreditované vzdělání, takže to nebude platit v rámci příspěvkových organizací (školy) či u poskytovatelů soc. služeb (pečovatelka)

navíc netuším, proč si proboha ty papíry na akreditaci nevyřídí, to není nic zas tak závratně složitého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 16:48

@Ou To znamená, že by mě případně s tímhle papírem stejně nezaměstnali, když není akreditovaný? Nejsem na ÚP, platila bych si to sama.

• Citovat
  • Nahlásit
33416
11.9.21 16:50
@Anonymní píše:
@Ou To znamená, že by mě případně s tímhle papírem stejně nezaměstnali, když není akreditovaný? Nejsem na ÚP, platila bych si to sama.

co to je za kurz? Třeba ve školství by ti to neuznali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18391
11.9.21 17:15
@Anonymní píše:
@Ou To znamená, že by mě případně s tímhle papírem stejně nezaměstnali, když není akreditovaný? Nejsem na ÚP, platila bych si to sama.

zaměstnali by tě tam, kde nemají peníze z veřejných peněz. Takže soukromá dětská skupina kurz chůvy jo, ale třeba na asistentku pedagoga do běžné školy potřebuješ papír s razítkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 11:58

Aha, holky díky. Uvažovala jsem právě nad tím kurzem Asistent pedagoga - že bych třeba jednou mohla dělat ve škole. Takže tím pádem to je úplně zbytečné, že?

Paní mi psala, že sice akreditaci nemají, ale že je kurz postavený dle ministerstva. Po úspěšném závěrečném testu dostane absolvent osvědčení a certifikát

• Citovat
  • Nahlásit
33416
12.9.21 16:26
@Anonymní píše:
Aha, holky díky. Uvažovala jsem právě nad tím kurzem Asistent pedagoga - že bych třeba jednou mohla dělat ve škole. Takže tím pádem to je úplně zbytečné, že?Paní mi psala, že sice akreditaci nemají, ale že je kurz postavený dle ministerstva. Po úspěšném závěrečném testu dostane absolvent osvědčení a certifikát

nešla bych do toho. Navíc se má vzdělání pro asistenty zpřísňovat. Ty nemáš maturitu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 22:29

@vokishka mám maturitu, ale z obchodní akademie

• Citovat
  • Nahlásit
33416
13.9.21 05:50
@Anonymní píše:
@vokishka mám maturitu, ale z obchodní akademie

Tak jdi na kurz certifikovany, pro lidi s maturitou se daji vybrat jine. Poradaji ho i v ramci celozivotek pri pedagogickych fakultach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 08:16

@vokishka Mrknu na to. Mě tady u toho hlavně vyhovovalo, že je komplet celý online. Žádné dojíždění 1×, 2× v měsíci. U nás ve městě nic takové není a většina je na dojíždění - to si s dvěma dětmi nemůžu dovolit - miminko a školák. Nebo víš o nějakém, který je celý online?

• Citovat
  • Nahlásit
33416
13.9.21 12:58
@Anonymní píše:
@vokishka Mrknu na to. Mě tady u toho hlavně vyhovovalo, že je komplet celý online. Žádné dojíždění 1×, 2× v měsíci. U nás ve městě nic takové není a většina je na dojíždění - to si s dvěma dětmi nemůžu dovolit - miminko a školák. Nebo víš o nějakém, který je celý online?

Ne, to nevim. Je otezka, jestli nejake takove s certifikatem jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13640
13.9.21 13:10
@Anonymní píše:

Byly online. Třeba Vrchlabí, mrkni na ne. Ale stejně musíš odchodu praxi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13640
13.9.21 13:14

Zadej do vyhledávače diakonie kurz Ap Vrchlabí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13640
13.9.21 13:15

Dal mrkni na Scholaservis. Škoda, že sis nevzpomnrla dřív, online kurzy se daly najít.
Praxe k tomu ale je vždycky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 14:14

Holky, moc všem děkuju! Mrknu a pohledám na internetu. O peníze nejde, pro mě je priorita absolvovat kurz jen formou distanční elearningové výuky, žádné dojíždění. Třeba něco objevím :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat