Kvalitní chůvičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 27.09.09 09:11
kvalitní chůvičky

ahoj, chystám se koupit chůvičky a potřebovala bych nějaké zkušenosti.Ty co jsme měli na Filípka pořád nějak chrastily a byly rušené.
Máte nějaké dobré tipy?

Reakce:
Pastelka
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 27.09.09 10:15

Já za sebe můžu doporučit Philips SC465, nebo nějaké, obousměrné (tzn. že mat.chůvička dokáže rozeznat, že se z nějakého důvodu ztratilo spojení a upozorní na to, né, že se slyšíme obousměrně s dítětem) a hlavně vícekanálová. Tahle má možnost volby 4 kanálů. Tzn., že pokud bydlíš v hustější zástavbě, nebo v bytě a někdo má taky chůvičku, tak si pak volíš volný kanál, aby jste se zároveň nerušili. To je to chrastění o kterém zřejmě mluvíš. :wink: Já jsem tuhle kupovala na MMA za pár kaček a je to už starší model.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 27.09.09 10:39

Pokud byly rušené, tak to chce koupit vícekanálové, na trhu jsou většinou dvou kanálové a tudíž se kanály v zabydlenější oblasti překrývají. S vícekanálovou chůvičkou máš větší pravděpodobnost, že tvůj kanál nikdo nepoužije.
Vícekanálové jsou ale dražší.

kristynab
Echt Kelišová 9130 příspěvků 27.09.09 10:48

Ahoj,
ja jsem mela na Honzika nejake levne z Evy a byli strasne rusene, na Madlenku jsme si poridili Philips SCD463 a jsme moc spokojeny.

Titty
Echt Kelišová 8143 příspěvků 27.09.09 13:44

My máme Philips SCD489. Byla hodně drahá, ale má spoustu vychytávek. Je obousměrná, tedy já slyším dítě a dítě může po stisknutí tlačítka slyšet mě a také signalizuje, pokud se ztratí spojení mezi jednotkami - to je velmi praktické.
Má digitální přenos, bez šumění, bez rušení, na největší citlivost a hlasitost jde slyšet i jak dítě dýchá. :o :)
Má několik kanálů, teď nevím z hlavy kolik, ale tak 20-40 to myslím bylo.

Má i světelnou signalizaci, to se nám hodí, když koukáme na hlasitější film. :wink:

No a pak takové blbinky jako tlumené světýlko, hraní ukolébavek, teploměr, ovládání dětské jednotky na dálku z té rodičovské - všechno jsme užili (a užíváme), ale dá se bez toho obejít.

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 27.09.09 21:34

tak vidim že philips vede

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 11.12.11 20:36

ahoj, potřebuji koupit chůvičku, nevím vůbec jakou značku a za kolik peněz aby to stálo za to,poraďte
chci aby měla víc kanálů, protože máme v okolí hodně miminek tak aby jsem nechytala souseda
potom aby měla velký dosah
no a hlavně aby ta co je u miminka byla na baterky a nepotřebovala napájení v sítí, protože to mě je k ničemu když dám malýho spát do kočárku tak kde asi vezmu zásuvku, že jo :think: ;)
hoďte tipy, já si to finančně vytřídím :mrgreen: :mavam:

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 11.12.11 21:12

ahojda, máme teď koupené babymoov high care, a splňují tvé požadavky, zatím je testuji pár dní, ale dosah je parádní, citlivost super, zachytí mi i když se malá zamele v postýlce.mají i vibrační upozornění, indikace vybitých bateriíí nebo ztráty signálu,pak taky teploměr..kanálů na přeladění mají hafec, jsou digitální.

Jumpin
Kecalka 107 příspěvků 11.12.11 22:41

Za mě angelcar AC401 (je u ní monitor dechu takže spíš pro čerstvé maminky pro větší děti je asi zbytečná) bez kabelu krásně vydrží i v kočárku. Je včetně monitoru, vypadá kouzelně, má příjemné modré světýlko, jednoduché ovládání, je vícekanálová mají ji dvě sousedky a nerušíme se. Upozorní zvukově a světelně nebo jedno z toho když je vybitá nebo zaznamená pohyb, hlas. Měří teplotu v pokojíčku a řve když teplota klesne pod Vámi nastavené hodnoty, pípá když začne ztrácet dosah,dá se použít s monitorem i bez navíc má dvě monitorovací desky, žádnej planej poplach. Nastavení citlivosti, hlasitosti. Může monitorovat hlas, dech a pohyb současně nebo jedno z toho či dvě možnosti. Myslím, že není dvoucestná. To se přiznám nevím, protože mi to příjde zbytečné takže jsem to nezkoumala. Je dost drahá :( ale za ty prachy stojí.

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 12.12.11 08:55

jj AC je dobrá a dělají jí i bez monitoru..měla jsem volbu mezi AC bez monitoru a Babymoov, nakonec mi zvítězila babymoov, jelikož se dá používat i v mrazu a má vibrační upozornění, dosahově jsou na tom stejně, AC má kvalitnější zpracování plastů a je méně poruchová.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >