Reklama

Kvalitní chůvičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosatka
Echt Kelišová 9213 příspěvků 27.09.09 09:11
kvalitní chůvičky

ahoj, chystám se koupit chůvičky a potřebovala bych nějaké zkušenosti.Ty co jsme měli na Filípka pořád nějak chrastily a byly rušené.
Máte nějaké dobré tipy?

Reklama

Reakce:

Pastelka
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 27.09.09 10:15

Já za sebe můžu doporučit Philips SC465, nebo nějaké, obousměrné (tzn. že mat.chůvička dokáže rozeznat, že se z nějakého důvodu ztratilo spojení a upozorní na to, né, že se slyšíme obousměrně s dítětem) a hlavně vícekanálová. Tahle má možnost volby 4 kanálů. Tzn., že pokud bydlíš v hustější zástavbě, nebo v bytě a někdo má taky chůvičku, tak si pak volíš volný kanál, aby jste se zároveň nerušili. To je to chrastění o kterém zřejmě mluvíš. :wink: Já jsem tuhle kupovala na MMA za pár kaček a je to už starší model.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 27.09.09 10:39

Pokud byly rušené, tak to chce koupit vícekanálové, na trhu jsou většinou dvou kanálové a tudíž se kanály v zabydlenější oblasti překrývají. S vícekanálovou chůvičkou máš větší pravděpodobnost, že tvůj kanál nikdo nepoužije.
Vícekanálové jsou ale dražší.

kristynab
Echt Kelišová 9130 příspěvků 27.09.09 10:48

Ahoj,
ja jsem mela na Honzika nejake levne z Evy a byli strasne rusene, na Madlenku jsme si poridili Philips SCD463 a jsme moc spokojeny.

Titty
Echt Kelišová 8102 příspěvků 27.09.09 13:44

My máme Philips SCD489. Byla hodně drahá, ale má spoustu vychytávek. Je obousměrná, tedy já slyším dítě a dítě může po stisknutí tlačítka slyšet mě a také signalizuje, pokud se ztratí spojení mezi jednotkami - to je velmi praktické.
Má digitální přenos, bez šumění, bez rušení, na největší citlivost a hlasitost jde slyšet i jak dítě dýchá. :o :)
Má několik kanálů, teď nevím z hlavy kolik, ale tak 20-40 to myslím bylo.

Má i světelnou signalizaci, to se nám hodí, když koukáme na hlasitější film. :wink:

No a pak takové blbinky jako tlumené světýlko, hraní ukolébavek, teploměr, ovládání dětské jednotky na dálku z té rodičovské - všechno jsme užili (a užíváme), ale dá se bez toho obejít.

kosatka
Echt Kelišová 9213 příspěvků 27.09.09 21:34

tak vidim že philips vede

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 11.12.11 20:36

ahoj, potřebuji koupit chůvičku, nevím vůbec jakou značku a za kolik peněz aby to stálo za to,poraďte
chci aby měla víc kanálů, protože máme v okolí hodně miminek tak aby jsem nechytala souseda
potom aby měla velký dosah
no a hlavně aby ta co je u miminka byla na baterky a nepotřebovala napájení v sítí, protože to mě je k ničemu když dám malýho spát do kočárku tak kde asi vezmu zásuvku, že jo :think: ;)
hoďte tipy, já si to finančně vytřídím :mrgreen: :mavam:

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 11.12.11 21:12

ahojda, máme teď koupené babymoov high care, a splňují tvé požadavky, zatím je testuji pár dní, ale dosah je parádní, citlivost super, zachytí mi i když se malá zamele v postýlce.mají i vibrační upozornění, indikace vybitých bateriíí nebo ztráty signálu,pak taky teploměr..kanálů na přeladění mají hafec, jsou digitální.

Jumpin
Kecalka 107 příspěvků 11.12.11 22:41

Za mě angelcar AC401 (je u ní monitor dechu takže spíš pro čerstvé maminky pro větší děti je asi zbytečná) bez kabelu krásně vydrží i v kočárku. Je včetně monitoru, vypadá kouzelně, má příjemné modré světýlko, jednoduché ovládání, je vícekanálová mají ji dvě sousedky a nerušíme se. Upozorní zvukově a světelně nebo jedno z toho když je vybitá nebo zaznamená pohyb, hlas. Měří teplotu v pokojíčku a řve když teplota klesne pod Vámi nastavené hodnoty, pípá když začne ztrácet dosah,dá se použít s monitorem i bez navíc má dvě monitorovací desky, žádnej planej poplach. Nastavení citlivosti, hlasitosti. Může monitorovat hlas, dech a pohyb současně nebo jedno z toho či dvě možnosti. Myslím, že není dvoucestná. To se přiznám nevím, protože mi to příjde zbytečné takže jsem to nezkoumala. Je dost drahá :( ale za ty prachy stojí.

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 12.12.11 08:55

jj AC je dobrá a dělají jí i bez monitoru..měla jsem volbu mezi AC bez monitoru a Babymoov, nakonec mi zvítězila babymoov, jelikož se dá používat i v mrazu a má vibrační upozornění, dosahově jsou na tom stejně, AC má kvalitnější zpracování plastů a je méně poruchová.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >