Jak vybrat kvalitní žehlící prkno?

2921
24.3.21 11:35

Kvalitní žehlící prkno

Ahoj, mamka si přeje nové žehlící prkno. Ráda bych, aby bylo prkno stabilní, mělo bezpečné odkládací místo na žehličku a vyměnitelný potah. Protože mamka nežehlí často, nechce nic drahého, tak do tisícovky nebo lehce nad.
Našla jsem dvě, která se mi líbí:

Leifheit AirBoard Premium L Plus NF žehlicí prkno 72617

BRILANZ Žehlící prkno VISIO 120×38cm

Poprosím o vaše tipy a zkušenosti, ať už přímo s těmito prkny, nebo vaše vlastní návrhy. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5835
24.3.21 11:43

Já si plánovala pořád nějaké objednat a nakonec mi ho muž strčil do koše v Kauflandu v nějaké slevě za 799. Je to prkno stabilní, má odkládací plochu na žehličku, kam se vejde i parní generátor. A jde vysunout vysoko. Já jsem velká a tak to potřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3204
24.3.21 12:43

Ten první odkaz už mám nějaký čas doma a jsem spokojená, vale je to moje první, tak nemám, s čím srovnat :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 12:57

Já teda neporadím vůbec nic podnětného, ale svoje současné (skvělé) žehlící prkno jsem našla opřené u nás u kontejnerů. :oops: (ale aby bylo jasno, běžně popelnice nevybírám :mrgreen: ) Vůbec nechápu, že se ho někdo zbavoval, je naprosto bez vad, moc mi vyhovuje a ještě mi ladí s naším oranžovo-hnědo-žlutým nábytkem. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1345
24.3.21 15:17

Mně nejvíc vyhovuje dřevěné, ne takové to drátěné, ale nevím, jestli se ještě dělá. Já mám vyloženě jen to prkno z nějakýho bazaru, opřu o opěradla židlí a jedu :mrgreen: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
24.3.21 15:40

Já nic nežehlím už dobrých 10 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2113
24.3.21 15:43

Já mám od Viledy a strašně jsem s ním spokojená. Před ním jsem koupila nějaké Lidlovské a na něm se strašně krčil ten potah :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2921
24.3.21 15:50

Jsem zvědavá co vybereme :mrgreen:
U nás se žehlilo kdysi dávno, když jsem ještě bydlela u rodičů. To prkno se kývalo ze strany na stranu, občas se složilo k zemi a misto pro odložení žehličky bylo tak debilně řešené, že z něho žehlička sjížděla a padala na nohu. Trauma z toho prkna mám dodnes :lol:
Možná i proto prádlo nežehlím, mám sušičku a to málo, co je občas potřeba, vyžehlím na stole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
24.3.21 15:55
@evulinda79 píše:
Já nic nežehlím už dobrých 10 let

Já taky normálně ne, ale hodí se mi, když šiju, tam je šikovné si ty sklady přežehlit, než to člověk špendlí, líp se s tím pracuje. Na nic jiného tu žehličku prakticky nepoužívám. :think:

Pardon za OT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat