Kvasinky a ekzém

Anonymní
13.8.20 17:16

Kvasinky a ekzém

Ahoj, potřebovala bych poradit..
Už dlouho trpím na výtoky. Ještě dávno před tím než jsem začala s pohlavním stykem…vždy jsem dostala buď nějaké gely, vaginální tablety a antibiotika, ale stále to pokračuje. Už jsem 2× vyměnila gyndaře a marně. Mám od 16ti let stejného partnera, teď mi je 24 let. Byli jsme i oba dva převléčeni, v době léčení bez sexu. Poslední týden se mi udělal na prstu na ruce ekzém, dostala jsem na to krém který je prý na kvasinky a ženská rodidla. Dítě máme, v těhotenství mi na výtoky řekl doktor že je to normální a dostala jsem jen vaginální gely… Když jsem se ptala jestki je to sexuální nemoc, tak prý ne. Prosím, co mám dělat. Ty výtoky jsou bílé, někdy mají pach někdy ne. Někdy jsou hustší někdy vodnatěnší.. Jinak svědění, pálení nebo bolest nepociťuji. Už fakt nevím co dělat, tím že to mám i na prstu mě to znepokojuje. Opět se objednám na gyndu ale pochybuju že se to vyřeší..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2446
13.8.20 18:28

Tohle ale vypadá, že to tak máš přirozeně, když jsi je měla vždycky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
13.8.20 21:52

Ale výtok je přece normální věc? Mění konzistenci podle data cyklu, třeba kolem ovulace může být hustší. Pokud si přes den vystačíš s intimkou, nezapáchá, nemá podezřelou barvu, nic nebolí, nesvědí, co má lékař řešit? Je to známkou toho, že prostě normálně probíhá to, co má :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
13.8.20 22:31

Já na tom co píšeš nevidím nic co by si potřebovala vyléčit. Výtok je normální věc toho tě žádný gel ani nic jiného nezbaví :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7022
14.8.20 08:32

Taky si myslím, že pokud nepociťuješ nějaký diskomfort, tak tvůj výtok je běžný. V období ovulace je průhledný řídký, jinak spíš bělavý, hustší. V těhotenství bývá zvýšená tvorba výtoku. Kvasinky či jiná infekce se většinou projevuje i bolestí, svěděním, diskomfortem. Jinak si myslím, že na gynekologii nebudou řešit mykózu na prstu. To řeš na kožním. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 22:09

@Petule030 Výtoky mám i 10× za den, intimka mi nepostačí. Někdy to má pach jako tvaroh. A ten ekzém na prstu s tím souvisí, jelikož jsem ho měla vevnitř a pak se mi to tam udělalo… Na masti je napsáno na léčbu kvasinek.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 22:11

@PeBa12 A je to normální, mít ho 10× za den?

• Citovat
  • Nahlásit
828
15.8.20 10:41
@Anonymní píše:
@Petule030 Výtoky mám i 10× za den, intimka mi nepostačí. Někdy to má pach jako tvaroh. A ten ekzém na prstu s tím souvisí, jelikož jsem ho měla vevnitř a pak se mi to tam udělalo… Na masti je napsáno na léčbu kvasinek.

Promiň, ale tohle jsem fakt ještě neslyšela :lol: :lol: Myslím, že si z nás děláš dobrý den viď? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
15.8.20 10:43
@Anonymní píše:

A navíc kdyby si řekla, že konzistenci to má jako tvaroh, tak by se tomu ještě dalo uvěřit, ale pach? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7022
15.8.20 12:41
@PeBa12 píše:
A navíc kdyby si řekla, že konzistenci to má jako tvaroh, tak by se tomu ještě dalo uvěřit, ale pach? :roll:

Mně ten pach taky zarazil. Vždyť tvaroh nijak extra nezapáchá. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
15.8.20 13:19
@Petule030 píše:
Mně ten pach taky zarazil. Vždyť tvaroh nijak extra nezapáchá. :think:

Slečna evidentně motá páté přes deváté :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit