Mám kvasinky, nebo něco jiného?

3
6.9.20 14:29

Kvasinky, nebo?

Ahoj holky, potřebuju poradit, uz jsem fakt zoufalá. Na začátku července po menstruaci mi začal takový zvláštní výtok. Takový řekla bych až žlutý. Občas to tak mívám, ale tentokrát ho bylo fakt hodně, že jsem musela používat intimku. Do toho se dostavily nepříjemné pocity tam dole, které přešly do svědění, občas mi to tam i jakoby pichne, nevim kak to popsat. Šla jsem k doktorovi na pohotovost, protože můj doktor měl zrovna dovolenou a já jsem se sakra bála, nikdy se mi to nestalo. Doktor mě vyšetřil a řekl, že to je infekce. Dal mi clotrimazol, který jsem dobrala, na chvíli zabralo, výtok byl pryč, ale za chvili to bylo zpět. Byl mi doporučen rosalgin výplachy, zmírnil potíže ale pořád nevymizely. Tak jsem zkusila gynimun, to samé. Volala jsem na svoji gyndu, sestra mi řekla, ať zkusim macmiror a pokud nezabere, tak mám dát vědět. Můžete hádat, jak to dopadlo. Dokonce se ta infekce rozšířila i k zadkové (haha) oblasti. Zítra tam budu volat a asi snad půjdu na prohlídku. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte nebo jste měla některá podobný problém? Brala jsem i laktobacily, polykala jsem spoustu vitamínů… Nevím, jestli něco dělám špatně nebo co to má znamenat. Máte zkušenosti? Není to úplně na umření, ale příjemné to taky není. Ještě mě napadlo jestli to třeba není něco jiného, když nic nepomáhá? Ale zas si říkám, když mi to řekl doktor… No, ještě jsem zapomněla, ten žlutavý výtok vystřídal bělavý hrudkovitý. No prostě jsem už úplně v pr.. a nemůžu se dočkat zítřka. :D budu ráda za vaše názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
523
6.9.20 14:44

Mě kvasinky trápí až teď v těhotenství a vždy se rozmnoží, když si dám něco sladkého. Stačí kousek buchty a „příjemnou“ noc mám zaručenou. Tak se sladkému vyhýbám a zatím je to v pohodě. Takže to může souviset i s jídlem. No a k doktorovi určitě zajdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7398
6.9.20 14:54

Koukni na protikvasinkovou dietu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5220
6.9.20 15:31

Partner se prelecil taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.9.20 17:52

@JancaS84 partner není, takže v tomhle problém nebude :(
Jinak dekuji za rady, určitě zkusim tu dietu a jsem zvědavá co řekne doktor, už bych se toho fakt chtěla zbavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.9.20 19:21

Měla bys nejlepší jít na prohlídku. Nech si změřit ph, zároveň ať se podívá, zda nemáš kvasinky nebo třeba i něco jiné. Jinak vím jaké to je, mám problémy s dolejškem každou chvíli. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama