Bílé kousky ve vagíně

5
4.9.20 14:25

Bílé kousky ve vagíně

Ahoj holky, zhruba před týdnem jsem si všimla, že mám tam dole takové bílé kousky. Objednala jsem si Idelyn Beliema Effect, tobolky do vagíny, a aplikovala jsem na noc. Druhý den jsem chtěla zkontrolovat a překvapilo mě, že vevnitř ještě nebyla tobolka úplně rozpuštěná, ale kousky v ní zůstaly.
Aplikovala jsem dnes už čtvrtou noc, kousky tam pořád mám, akorát teď nevim, jestli jsou to zbytky tablety nebo ne, protože tobolky se rozpouští docela pomalu?
Nicméně zápach, svědění, pálení, ani zarudnutí genitálií nepozoruju.
Máte s tím některá zkušenosti? Netušíte, o co by se mohlo jednat?

Děkuji za odpovědi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9739
4.9.20 14:29

@tynka55 Pravděpodobně kvasinková infekce. Je nutné, aby se přeléčil i partner.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.9.20 14:32

@arinecka vyčetla jsem, že tobolky od Idelynu by právě měly léčit i kvasinkovou i bakteriální infekci :think: nevím, jestli má cenu je dobírat, každopádně děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 15:10

Ona se ta tobolka úplně nerozpustí, taky mi tam zůstaly takové kousky. Pokud nemáš žádné jiné potíže, tak to kvasinková infekce být nemusí. Kdyžtak můžeš zavolat na gyndu, ale nejspíš to bude ok.

• Citovat
  • Nahlásit
5
4.9.20 15:12

A vstřebaly se kousky samy nebo byly potřeba nějaké výplachy? Děkuji za příspěvek, hned jsem klidnější :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.9.20 19:53

Mykoza - kvasinky. Kup si v lékárně např. Canesten nebo GynoPevaryl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
4.9.20 20:37

Děkuji za radu:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
738
6.9.20 00:59

Dojít na gynekologii. Infekcí můžete mít víc druhů a přestože dané tobolky mohou být na některou účinné, na tu Vaši být nemusí. Záleží totiž, jakého je původu. Nic ale nezkazíte aplikováním probiotik. Ty by se stejně měly po použití všech těchto tobolek aspoň týden užívat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.9.20 07:15

Pátou tobolku už jsem neaplikovala, behěm včerejška kousky postupně zmizely (téměř po každém užití toalety). A dnes ráno už tam nebyl ani jeden. Každopádně koupím probiotika a Canesten, který bych hned použila v případě, že by se něco podobného vrátilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama