Menstruace měsíc v kuse, poradíte?

Anonymní
2.9.20 15:57

Menstruace měsíc v kuse, poradíte?

Ahoj holky, jdu si pro radu než budu volat svoji skvele gynekolozce :zed: 17.7 jsem mela dostat menstruaci, tu jsem nedostala, byla jsem od zacatku cervna dost ve stresu, malo spanku, malo jidla, nove zamestnani, vztahy, zvykaní si na nocni smeny, tak se ms dostavila 11.8.. No a mám ji do teď. První týden jsem o ní ani nevedela, mela jsem hnedou krev, dalsi tyden uz to bylo hodně no a krvacím do teď a kazdy den vic a vic.. Po dnesku uz jsem si 4× měnila tampon a uz mi neni dobre, zacinam byt hodne unavena, tak se chci zeptat na rady, nebo zkusenosti? Kdyztak pojedu na gyndu. Diky predem :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18653
2.9.20 16:01

Taky sem to mela minuly mesic, musela sem na gyndu a dr mi dala prasky na zastavení. Pry poblaznene hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1723
2.9.20 17:35

Ahoj, určitě bych jela na gynekologii. Kamarádka měla menstruaci po nasazení antikoncepce měsíc v kuse, a i později běžně měsíc, bolesti, silné krvácení. Až teď, po nějakých skoro 20 letech, přišli na to, že má pokročilou endometriózu. Samozřejmě nechci děsit, že máš hned totéž, ale rozhodně bych to konzultovala s lékařem ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
4.9.20 14:05

Toto jsem měla jednou z antikoncepce, byla jsem na gynde, napsali mi tablety na 14 dní a pak to přestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama