Květnovky 2015

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Spikes00
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 30.10.14 12:53
Květnovky 2015

Ahoj holky, kdo se ke mně přidá s TP květen 2015. Diskuze na toto téma už jsem plné a nepřijímají nové členy a já bych si i tak ráda pokecala co a jak a prostě tak… :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Reakce:
ema.karolinka
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 30.10.14 13:00

Já se hlásím! :mavam: Taky mě vykoply, asi protože jsem nepřispívala denně… :)
Termín mám 23.5 a cítím se moc dobře. Jen mě občas přepadne lehká nevolnost a začínají mě bolet prsa. 14.11 jdu na screening, snad dopadne vše v pořádku a budem moct novinku všem říct.

Spikes00
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 30.10.14 13:06

Ahoj, tak sem ráda, že už ted tu nebudu sama :lol: Já mám TP 1.5. na sreeningu jsem byla už min. týden, tak je vše ok a už ted se nemůžu dočkat na utz ve 20tt. Mně bylo zle první měsíc a už to ustoupila :pankac: Jinak mám už kluka 21měsíců :)

Kosmmi
Stálice 82 příspěvků 30.10.14 15:29

Ahoj holky :-)Zkusím se taky přidat - moc toho nenapíšu ale ráda si tady počtu. Mám termín 25.5.2015 a na screening jdu také 14.11. Jednu holčičku už mám.

Daajik
Závislačka 4507 příspěvků 30.10.14 16:54

Ahooj holky :-) taky se rada pridam, TP mam 06.05. a na NT mereni uz jsme byli ted v pondeli a vsechno je v poradku :) mozna cekame kluka :-) Jinak jsem ani jednou nastesti nezvracela, ale byvalo mi trochu soufl, ale to hlavne 2.-3. mesic, ted uz je to skoro v norme :palec: Ted jsem vyfasovala tabletky na trochu snizene zelezo. Jinak asi nahoudou neni mezi vama celiacka nebo nektera, co ma problemy se stitkou (snizena fce a Hashimoto)? Bylo by fajn, kdybyste tu mely taky metriky :-)

kuklisek
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 30.10.14 17:46

Ahoj holky, taky se ráda přidám. My čekáme prcka po cca dvouletém snažení, za pomoci CARu (IUI). Termín dle cyklu 3.5., dle velikosti 29.4. NTčko naprosto v pořádku - prcek celou dobu chrněl a otáčel se zadnicí, takže pohlaví zatím neznáme, ale snad v poradně 10.11. se ukáže:-)

Daajik
Závislačka 4507 příspěvků 30.10.14 18:14

@kuklisek, ja nemohla otehotnet asi 4,5 roky a podaril se 1.pokus IVF :potlesk:

kuklisek
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 30.10.14 18:56

@Daajik My uz meli nafasovany injekce na IVF a o jeden den jsme minuli spravny den, byli jsme na dovce v Recku, takze jsem otravene sla zabit cas na IUI a asi jsem se tak strasne upla na IVF, ze to naprostou nahodou klaplo:-)

Kosmmi
Stálice 82 příspěvků 30.10.14 19:14

Holky v kolikátém týdnu + dnu přesně jste byly na NT scereeningu? A byly jste první na krev nebo všechno najednou?

nini77
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 30.10.14 19:22

Taky se přidám, jsem 13+5. A zatím vše ok, je mi tak dobře, že jsem z toho nervózní. Snažili jsme se přirozeně vlastně několik let a netlačili na pilu. Nakonec jsme museli na IVF kvůli špatnému spermiogramu. Povedlo se nám to po druhém pokusu, mezitím jeden kryoembryotransfer.
Mě nejdřív brali krev, nějak v 10 týdnu a na ultrazvuk jsem šla 12+3. Výsledky negativní.

Marketa.Sr
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 30.10.14 19:31

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Jsem těhotná podruhé. První těhotenství nám bohužel nedopadlo dobře a v květnu tohoto roku jsem ve 27 týdnu porodila mrtvého chlapečka :( Měli jsme dvouměsíční pauzu a začali se snažit. Podařilo se nám hned a na konci srpna jsem na těhotenském testu objevila dvě čárky. Nyní jsem 13+0 a termín porodu 7.5.2015. Na prvotrimestrálním screeningu nám dopadlo vše dobře, tak doufám, že to tak půjde i dál a už se nebude opakovat to, co se nám stalo poprvé :( Od začátku tohoto těhotenství si píchám Fragmin na ředění krve, protože mi byla zjištěna trombofilní mutace. Snad nám to tady společně do toho května co nejrychleji uteče :)

nini77
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 30.10.14 19:34

Ahoj, tak to sis zažila hrozné věci, držím ti moc palce ať tentokrát vše dobře dopadne. Já mám pořád z něčeho takového strach. Víš proč se to stalo?

Marketa.Sr
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 30.10.14 19:41

@nini77 Ahoj, nesmíš na nic takového myslet, to je důležité! Já se také snažím myslet pozitivně, i když po tom všem je to těžké. U nás pitva nic nepotvrdila, malý byl naprosto zdravý, ale ve 22 týdnu přestal růst, my jsme to zjistili ve 25 týdnu, protože se hrozně málo hýbal, tak jsme jeli na pohotovost. Tam mi byla zjištěno, že nemám skoro žádnou plodovou vodu, a miminko je o ty 2 - 3 týdny menší. Plodová voda mi ale neodtékala. Dělali mi všechna možná vyšetření, až se tedy přišlo na tu trombofilní mutaci, která podle lékařů pravděpodobně způsobila trombózu placenty nebo pupečníku, takže malý nebyl dostatečně vyživovaný, proto přestal růst a byla jsem prakticky bez plodové vody.. Děkuji za podporu :hug:

nini77
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 30.10.14 19:47

Hlavně, že se vám to tak rychle povedlo. A myslím, že teď budeš pod tak velkou kontrolou, źe už bude vše ok
Já už se nemůžu dockat až budu cítit pohyby a budu o něm vědět

Spikes00
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 30.10.14 19:50

Tak super uz nas je tu vic. vitam vsechny.jj metrik si taky udelam. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >