Kuchyně v Olomouci

139
9.6.13 10:04

Kychyně v Olomouci

Ahoj holky, řešíme teď novou kuchyň do novostavby… jelikož celý dům je netypický, kuchyň bude muset být na míru. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo tip na dobrého a ne moc předraženého truhláře nebo stolaře, který dělá kuchyně na míru a který by popřípadě zvládl i 3D návrh. Nebo že bychom si nechali udělat 3D návrh třeba v Oresi a pak s tím běželi za ním? Nevíte, kolik v Oresi takový návrh stojí, když si pak od nich kuchyni neobjednáme?

Bereme všechny šikovné a nepředražené stolaře v okruhu Olomouc, Prostějov, popřípadě i Brno… Díky moc!! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21857
9.6.13 11:08

Ahoj, mám :) Já 3D měla z oresi, je to zdarma, nebo teda před 2 rokama bylo, pak jsem to ukázala tomu mýmu, ten si to udělal znovu s úpravama, na kterých jsme se domluvili. Je to truhlářství Š + Š, mají dílnu v Krčmani. Když tama projíždíš od Přerova, je to po levé straně a nepřehlídneš to, na střeše je nápis VÝROBA NÁBYTKU. Já jsem spokojená moc. Mrkni na jejich web, teď z hlavy ale nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
9.6.13 11:53

Seizdra: Díky moc… A kolik ta kuchyně stála? Jestli to teda není tajné? Jinak jsem našla jen Š+N nábytek, tak to je asi to, co myslíš, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat