Kyselina hyaluronová do kolene

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.11.19 12:55

Kyselina hyaluronová do kolene

Zdravím,
Nemá někdo zkušenosti s aplikací kyseliny hyaluronové do kolene?
V červnu jsem podstoupila operaci kolene, bohužel mé obtíže po operaci stále přetrvávají a tak se ortoped nyní v listopadu rozhodl aplikovat mi do kolene kyselinu hyaluronovou… Bohužel aplikace nešla úplně podle jeho představ, nedařilo se mu to tam vpichnout, takže mi tam s tou injekcí pár minut pohyboval a nakonec když už to stále nešlo tak to tam prostě všechno napral :D
I pár minut po aplikaci jsem měla stále velkou bolest kolene, on mi řekl že někteří jedinci mají smůlu a může je to bolet ještě další den, ale už je to více jak týden a já mám stále opravdu velké bolesti, a trochu koleno oteklé…
Myslíte si že to je normální a nebo je na čase to začít řešit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5972
20.11.19 13:02

Po aplikaci takové injekce se koleno vždycky přechodně zhorší. vlastní zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5748
20.11.19 13:32

Mně tedy nikdy nepomohla. Už bych do takových injekcí nikdy nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1319
20.11.19 13:38

Taky jsem na tom byla a žádné zlepšení jsem nepozorovala. Pomohl prostě až čas, úplně ok bylo asi tak rok po operaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
20.11.19 18:17

Moje máti (důchodkyně) těch injekcí postupně dostala několik, a teď si to chválí, protože má už cca 2 roky klid :palec:. Tehdy, když je dostávala, výsledek nestál za moc, ale časem už to bylo dobrý, není to hned. Tehdy se ještě platily, teď už je hradí pojišťovna?
Kup si nějaký gel od bolesti a vytrvej, bude to lepší, uvidíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
29.10.20 10:12

Klasické obstřiky mi nepomáhaly a to věčné čekání na objednání mě donutilo na soukromnou kliniku. Jsem ráda že všechna vyšetření proběhla na Forme Clinic a nemusela jsem běhat po odděleních jak v nemocnici. Byla jsem na kyselině hyaluronové dvakrát a bolest zmizela, tak věřím že teď byl zákrok úspěšný. 

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat