Bolest vajecníků a zad

259
20.11.19 10:24

Bolest vajecníků a zad

Ahoj, měla bych na Vás otázku.
Stalo se Vám některé to co mne?
Začalo to tak, že jsem dostala normálně menstruaci dokonce přišla asi o 2 dny dříve.
Mívám vždy bolesti tak 2,3 dny před a pak ještě při menstruaci, klasika. Jenže teď jsem měla bolesti cely týden. Sice už nebyli tak velké a bolely mně vaječníky tak jako to bývá při ovulaci. Teď je to 8 den od skončení menstruace a stále to bolí. Tak se mi to různě střídá. Jeden vaječník pak druhý. Někdy oba najednou pak zas občas chytnu takovou chvilkovou křeč. Jenže jsem zpozorovala, že mně začala i bolet zadá. Bolí mně bok pak to vystřeluje do kříže a občas i do beder. Sleduji si i moč a jak často chodím na záchod. Otázky typu zda mohu být těhotná. Ano je to možné s přítelem máme přerušovaný nechráněný sex ale ta menstruace? A byla i jiná jak obvykle. Bojím se aby to zas nebyl zánět ledvin či něco jiného.
Snažím se vám napsat co nejvíc informací abych věděla zda to nějaká z Vás už taky zažila. Teď to budou za pár dni 3 týdny co mívám ty bolesti. Ta bolest toho boku začala tak před 3-4 dny. K lékaři se bohužel dostanu až v pátek. Teplotu též nějak necítím, ze bych měla. Občas se mi stane že se mi fakt příšerně zatočí hlava. Takový rychlí kyx a hned jsem OK. Začala jsem pít i URL čaj. Jen jsem hrozne nervní co by to mohlo být. Díky moc a hezky den holky :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama