Podivný kožní útvar :-(

19.11.19 10:41

Podivný kožní útvar :-(

Tyto znamínka má už snad už více jak 10roků. Poslední kontrola byla před pár lety zpět, ale bylo mi řečeno, že ok, ale znaménko povyrostlo a objednaná ke kožní jsem 10.12. poté výsledky, asi až po Vánocích… no jsem z toho úplně na dně, protože mě nenapadlo nic jiného, než listovat internet :-( Měl někdo něco takového?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.19 10:58

Ano mám na břiše takové znaménko - bylo nejdřív úplně ploché a časem vyrostlo, vypouklo se a potom ještě na něm vyskákaly černé tečky - tak šlo pryč. Časem se vedle jizvy udělalo malé znaménko, zase ploché - po čase úplně to samé. Nemá sice černé tečky, ale prostě zavazí - např. při jízdě na tobogánu na břiše. Tak mám v plánu si zase vysedět 3 hodiny u kožního a na chiře nechat dát pryč. Je to lepší pro tvůj klid.
Já dávala ještě znaménka na zádech a v podpaží pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 11:05

@Lucie1903 Víte, mám doma malého špunta, tak člověk prostě má strach. :-( No, kožní by měla odstranit toto a ještě vedle toho menší znaménko + nechám se komplet prohlédnout. Pryč jsem zatím dávala znaménko na krku, no a to byla taková bradavička s černou tečkou, ale o je už hodně roků. No a pak ještě na tváři a to byla tmavě hnědá piha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 11:16

@hanabenešová Je mi to jasné, já to všechno dávám pryč. Jen pak záleží kdo a jak Vám to bude dělat. Jednou jsem měla šikovného chirurga a jizva nejde ani vidět, podruhé to byl někdo jiný a mám tam jizvu větší. Ještě jsem byla i na vyoperování takové hrčky - tukové bulky s hnisem ze zad - to bylo také ambulantně. Jinak co se bolesti týče, tak je to absolutně v pohodě - nejdřív píchnou látku na umrtvení, to trošku štipká a pak už to jenom tak tahá, žádná hrůza. Možná se to dá odstranit i laserem, to jsem nikdy neřešila.
Radši si to dát pryč, než pak řešit nějakou rakovinu/jinou nemoc - i lékaři jsou radši, když se to dává pryč. Navíc teď je ideální čas v zimě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama