Křivá žebra

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 05:12

Křivá žebra

Dobrý den, chci se zeptat jestli je normální, když mám konce spodních žeber zakřivená, že směřují jakoby ven?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1595
19.11.19 06:47

Není, taky jsem to měla. Jestli myslíš myslíš ty žebra co začínají u hrudní kosti a jdou směrem dolů. Já jsem je měla taky ven a fyzioterapeut mi je 2 měsíce, 2 x týdně vracel zpáky. Měla jsem toho víc, musel mi narovnat páteř, ale nejvíc se zapotil u hrudní páteře. Taky mi položil otázku: Myslíš, že je normální mít takhle vytrčený žebra? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28866
19.11.19 07:41

To asi normální není :think: aspoň moje jsou pěkně do oblouku a nikde nic netrci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
19.11.19 07:52

@ančapepča já to mám taky, ale jen na jedné straně… Ono to něčemu vadí, že se to rovná? 8o
Pominu-li estetično… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
19.11.19 08:00
@Efkaaa píše:
@ančapepča já to mám taky, ale jen na jedné straně… Ono to něčemu vadí, že se to rovná? 8o
Pominu-li estetično… :roll:

Já jsem ty žebra měla v týhle pozici docela dlouho, tak mi to přišlo normální. Vypadalo to teda divně :) Pak jsem začala mít problémy s hrudní páteří, bolest mezi lopatkama a od toho blokace krční páteře a další lahůdky. Šla jsem na fyzio a tam se fyzioterapeut přímo zhrozil. Postupně mě začal napravovat a cvičila jsem i doma. Pomohlo mi to hodně, žebra se vrátila do normální pozice a drží tam :D Hrudní páteř musím cvičit pořád, mám hypermobilitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24870
19.11.19 08:32

5 let jsem mela desny a vecny bolesti, dr na nic neprisla. Zacala jsem chodit k fyzioterapeutce, ta zjistila vytocene zebra a rovnala je zpet. Bolest jako pra.se, ale vyplatilo se a ja mela po 5ti letech konecne klid. Chodim k ni kazdy mesic a parada :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat