Celý den unavená

19.11.19 00:41

Celý den unavená

Ahojky, mám kamarádku, která mi dnes psala, že je celý dny šíleně unavená. Má dvě malé děti. Chtěla jsem nějaké typy co třeba berete a alespoň trošku to pomáhá. Nějaká magnesia? Chtěla bych ji něco koupit :) Předem děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

661
19.11.19 00:46

@Lucie.Kusa
Pomáhá mi zelený čaj.
Záleží na tom, zda je ta únava jenom důsledek fyzického vyčerpání, nebo něco víc???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 00:48

Myslím si, že je to fyzické vyčerpání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
19.11.19 00:53

@Lucie.Kusa
Co třeba procházky venku. Odreagování s kamarádkou na kafe?
Někdy je člověk zahleděný jen do těch povinností kolem dětí a rodiny a nestačí vykouknout ven, že existuje i jiný svět, klid a pohoda… :*

Příspěvek upraven 19.11.19 v 01:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 00:57

Mam aktualni tip. Jsem ted úplně vyřízena v těhotenství. Teď mi zjistili stredni anemii. Po 10 dnech braní železa je to fakt trochu lepší :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 01:00

Hm, to máte pravdu. Teď byla doma s dětmi páč starší marodil. Ale na nějaký prochajdy to moc není. Přijde mi spíš taková zalezlá. A na kafe s kamoskama atd taky nechodí. Fakt jednou za uherák. To já jsem pravy opak já pokud nefouká silný studený vítr a není obrovská zima jsme venku každý den. Já potřebuju čerstvý vzduch a děti jsou zvyklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 01:01

@PaníKadrnožková děkuji za typ :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12188
19.11.19 02:32
@Lucie.Kusa píše:
Hm, to máte pravdu. Teď byla doma s dětmi páč starší marodil. Ale na nějaký prochajdy to moc není. Přijde mi spíš taková zalezlá. A na kafe s kamoskama atd taky nechodí. Fakt jednou za uherák. To já jsem pravy opak já pokud nefouká silný studený vítr a není obrovská zima jsme venku každý den. Já potřebuju čerstvý vzduch a děti jsou zvyklé.

Tak jestli ji chces fakt pomoct, az budou deti zdrave, vem si je na odpoledne ven. At se kamaradka vyspi, zaleze do vany, proste odpocine. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
19.11.19 02:37

Doplnit železo a magnezium, vitamin c…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
19.11.19 03:42

@Lucie.Kusa Luci pohlídat děti ať může odpočívat. Pokud možno by měla zapojit manžela aby každý týden pohlidal a ona měla pauzu od dětí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4553
19.11.19 05:50

A nechat si zkontrolovat štítnou zlazu, muze ji mit po detech rozhozenou, tohle dela snizena funkce… Prip. doplnit becko, horcik neuskodi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
19.11.19 07:34

Vymysli program pro její děti a udělej jí volný den, popřípadě víkend, jestli máš prostory a odvahu. Vezmi je do herny, pokud jsou malé, tam se dají skvělé ohlídat. Mám dvě malé děti a největší dar je čas, který mám jen pro sebe a nemusím být pořád v pozoru. Ale u nás naštěstí funguje táta super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5310
19.11.19 07:36

Železo, magnezium a zvolnit, co to jde. Většinou jsou unavené ty typy, co makaj jak fretky, padaj na hubu, ale neodpočinou si, protože musí umýt okna, zamést za skříněmi a já nevím, co všechno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59268
19.11.19 08:21

No, pomuze jen, aby byly deti zdrave ;) pak se da chodit ven. Zavrena doma s marody, to dava malokdo. Navic nemocne deti v noci casto nespi.
Medunka, horcik, vitaminy B, ale hlavne zdrave deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 08:48

Holky, děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu