Šedá řídká stolice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.19 07:28

Šedá řídká stolice

Ahojky obracím se na vás s radou ;) dnes ráno jsem šla na velkou a stolici jsem měla světle šedou a řidší. Břicho mě nebolí nic :) máte s tím někdo zkušenost? :P děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41976
18.11.19 07:42
@Anonymní píše:
Ahojky obracím se na vás s radou ;) dnes ráno jsem šla na velkou a stolici jsem měla světle šedou a řidší. Břicho mě nebolí nic :) máte s tím někdo zkušenost? :P děkuji za rady

Jednorázově bych to neřešila, pokud se tak bude dít každý den, došla bych k praktikovi. Ten ti už poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 07:49

@Russet jasný uvidíme no :) včera jsme byly na oslavě tak jsem toho taky dost splacala najednou, třeba je to jen z toho :)

• Citovat
  • Nahlásit
12888
18.11.19 08:08
@Anonymní píše:
@Russet jasný uvidíme no :) včera jsme byly na oslavě tak jsem toho taky dost splacala najednou, třeba je to jen z toho :)
:pocitac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32825
18.11.19 08:09
@Cenarius píše: :pocitac:

copak? nebaví tě diskuse o hov. ě? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4666
18.11.19 09:55

@stinga a mně chybí fotka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32825
18.11.19 12:12
@kavenka píše:
@stinga a mně chybí fotka :lol:

no to je fakt vážný nedostatek, ale obávám se, že zakladatelka už to spláchla, jinak by tu foto určitě bylo - aspoň bychom dnes držely dobrovolně hladovku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41976
18.11.19 20:15

Tady je těch diskuzí o ho. vně víc, tak proč ne o tom opravdovém. Ale foto fakt chybělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat