Alergická reakce na odličovač?

Anonymní
17.11.19 19:54

Alergická reakce na odličovač?

Ahoj. Koupila jsem si nový dvoufázový odličovač na oči od Ryoru, večer jsem se odlicila a dnes rano se mi objevily červené fleky na víčkua pod očima, které strašně pali a loupe se mi celá kůže, muže to byt nějaká alergicka reakce? Nikdy predtim se mi tohle nestalo. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14522
17.11.19 20:02

Samozřejmě, že může. Asi reaguješ na některou složku v odličovači. Kor pokud ho máš nově a nevyzkoušený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13300
17.11.19 20:28

Ano, muze to byt spatna reakce.
Zkus se odlicovat pouze vodou. Kdo nezkusil, neveri. Ale opravdu to jde https://m.pl.aliexpress.com/…3799959.html?… Taky jsem neverila, ale od cervence uz odlicovace nepouzivam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
17.11.19 20:46

Ano to je alergická reakce na ten odličovač. Už jsem to zažila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 21:15

@kavenka A jak dlouho jsi to měla? A pomohlo ti na to něco? Zítra mám jít do práce a vypadam jak sůva :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2390
17.11.19 21:19

Trvalo mi asi 2 dny než se mi očka dostala do normálu :lol: já jsem si umývala oči chladnou vodou a mazala krémem, který běžně používám. Zítra to budeš mít určitě lepší, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.19 21:22

@kavenka Já si na to teď dala obklad z heřmánku a někdo mi doporučil i tvaroh tak to možná zkusím :D Snad to bude zítra už lepší jinak nevyjdu z domu :D

• Citovat
  • Nahlásit
2299
17.11.19 21:28

U nás se ještě říká Sůva s nudlí… což by bylo horší. Nebo je to Sůva Z nudlí? :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
17.11.19 21:32

Jj ten heřmánek je dobrý nápad :palec: ono se to přes noc zklidní. Já jsem to ráno měla ještě vidět, když jsem byla nenalíčená. Ale dáš make-up a budeš v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat