Láhev na pití Contigo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
llucika
Stálice 95 příspěvků 11.06.15 09:59
láhev na pití contigo

Ahoj holky, jak jste spokojení s touto značkou? Uvažuji, že pořídím dětem. Myslíte, že by z ní zvládl pít i dvouleťák? Pro něj uvažuji o této:
http://www.kamzik.cz/…acie-450-ml/?…
a pro dcerku 5let tuto:
http://www.kamzik.cz/…h-v2-500-ml/?…
budu ráda za radu, popř. jinou značku, jen ne zdravou láhev.
Díky moc Lucík

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 11.06.15 10:12

@llucika Proč ne zdravou láhev? :think:
Jinak mě na flaškách typu, co jsi dala odkaz… vždycky odradilo to, že to víko a sosák nešlo rozebrat a pořádně vymýt. Pokud z podobných flašek nebudeš dávat pít jen vodu, tak na údržbu asi nic moc… :nevim:

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.15 10:17

@llucika Podle mne si dvouletak ji neotevre… pri piti se to musi drzet. Mame tu s brckem a ta je fajn. Mame ji i pro dospele a za mne jsou to nejlepsi flasky.

Jeste kdyby tu prodavali nahradni dily :(

llucika
Stálice 95 příspěvků 11.06.15 10:20
@Any11 píše:
@llucika Podle mne si dvouletak ji neotevre… pri piti se to musi drzet. Mame tu s brckem a ta je fajn. Mame ji i pro dospele a za mne jsou to nejlepsi flasky.Jeste kdyby tu prodavali nahradni dily :(

na tu s brčkem jsem koukala, ale právě že ty náhradní díly jsem nenašla :,(

llucika
Stálice 95 příspěvků 11.06.15 10:22
@Black Cat píše:
@llucika Proč ne zdravou láhev? :think:
Jinak mě na flaškách typu, co jsi dala odkaz… vždycky odradilo to, že to víko a sosák nešlo rozebrat a pořádně vymýt. Pokud z podobných flašek nebudeš dávat pít jen vodu, tak na údržbu asi nic moc… :nevim:

měli jsme zdravou láhev a hodně se nám tvořila v pítku a pod těsněním plíseň, ikdyž jsem to pokaždé vymývala jarem i vyvařovala, často jsem pítko i těsnění měnila.

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.15 10:30
@llucika píše:
na tu s brčkem jsem koukala, ale právě že ty náhradní díly jsem nenašla :,(

Daji se koupit v USA, pripadne na EU eshopu.. tady je dodavatel uplne mimo, tvrdil nam, ze to tady prodavat nemuze. Ja tomu moc neverim, kdyz z eu eshopu se to dam sem objednat. :nevim:

Pypule
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 11.06.15 10:59

Tak já jsem s Contigama spokojená už hodně dlouho. Syn z ní pije od 3 let a dcera asi od 18ti měsíců. Akorát máme teda CONTIGO STRIKER , protože ani syn, natož dcera ty lahve z prvního tvého odkazu při pití neudrží otevřené. POkud potřebuju větší, máme CONTIGO ADDISON . Dcera z ní pije jen vodu, ale syn zase téměř jen šťávu a o když to nejde to víčko rozebírat, stačí vymýt kartáčkem a žádný problém s plísní nebo usazeninama.

llucika
Stálice 95 příspěvků 11.06.15 11:09
@Pypule píše:
Tak já jsem s Contigama spokojená už hodně dlouho. Syn z ní pije od 3 let a dcera asi od 18ti měsíců. Akorát máme teda CONTIGO STRIKER , protože ani syn, natož dcera ty lahve z prvního tvého odkazu při pití neudrží otevřené. POkud potřebuju větší, máme CONTIGO ADDISON . Dcera z ní pije jen vodu, ale syn zase téměř jen šťávu a o když to nejde to víčko rozebírat, stačí vymýt kartáčkem a žádný problém s plísní nebo usazeninama.

prosím tě a u láhve STRIKER se taky drží tlačítko, když se pije? Mám obavu z toho brčka, jak dlouho vydrží.

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.15 11:15
@llucika píše:
prosím tě a u láhve STRIKER se taky drží tlačítko, když se pije? Mám obavu z toho brčka, jak dlouho vydrží.

Tu brckovou mame uz rok.. a porad je v pohode. To brcko jde dat v pohode do mycky. (Jak stryker, tak addison)

Ja tu addison mam taky, jen nerezovou a taky je uplne ok.

U te brckove Striker se to drzet nemusi.

Příspěvek upraven 11.06.15 v 11:17

Pypule
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 11.06.15 11:28

@llucika Přesně jak píše @Any11 u Strikeru se držet tlačítko nemusí, do myčky dávám sem tam i celou lahev, brčko skoro pokaždé a úplně v pohodě :-)

Pypule
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 11.06.15 11:28

@llucika Jo a celá ta lahvička vydrží fakt hodně, děti jí pořád hází na zem atd a super drží.

llucika
Stálice 95 příspěvků 11.06.15 11:29
@Any11 píše:
Tu brckovou mame uz rok.. a porad je v pohode. To brcko jde dat v pohode do mycky. (Jak stryker, tak addison)

Ja tu addison mam taky, jen nerezovou a taky je uplne ok.

U te brckove Striker se to drzet nemusi.

Příspěvek upraven 11.06.15 v 11:17

super díky moc, tak tu pořídím mladšímu :mavam:

llucika
Stálice 95 příspěvků 11.06.15 11:31
@Pypule píše:
@llucika Přesně jak píše @Any11 u Strikeru se držet tlačítko nemusí, do myčky dávám sem tam i celou lahev, brčko skoro pokaždé a úplně v pohodě :-)

díky, mám vybráno konečně :D :mavam:

Baaruu
Povídálka 25 příspěvků 19.08.15 11:57

@llucika, mam pro 2letyho syna taky tu s brckem a maximalni spokojenost. Dostal ji tak v roce a 3/4, chvili mu trvalo, nez se sam naucil zmacknount cudlik a zase to zavrit. Jen teda obrazek se uz osoupal, mam oranzovou s traktorem. Syn pije pouze vodu, myju jen rucne.
Pro sebe mam termo hrnek West Loop a dneska se mi podarilo hrnek upustit na dlazbu a rozbilo se mi to vicko. @Any11 na kterym eu eshopu se daji koupit ty nahradni dily?

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.15 12:02

@Baaruu http://www.mycontigo.com/en (konecne to tam vypada normalne)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >