Lámavé nehty u dcery

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
940
8.5.22 07:49

Lámavé nehty u dcery

Desetiletá dcera si od mala kousala nehty. Podařilo se jí se zlozvykem skoncovat, z čehož mám velkou radost. Problém je, že když jí nehty povyrostou, začnou se lámat a konečky se třepí. Vím, že se jako důvod uvádí špatná výživa, ale mám ještě sedmiletou dceru, kterou živím stejným způsobem, a ta má krásné, silné, zdravé nehty. Domnívám se, že obě mají pestrou stravu. Máte zkušenost, čím to podpořit, aby měla hezké pevné nehty?

Já s tím mám také problém, nosím krátké nehty, používám vyživující bezbarvé laky, což se mi pro malou ještě úplně nechce, ale možná mě vyvedete z omylu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8793
8.5.22 08:54

Taky mám dceru s problémovými nehty, na doporučení jsem koupila doplňky stravy a bezbarvý lak, prý taky výživný tak to zkoušíme touto cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
8.5.22 09:15

@bublinek Děkuju, podívám se po nějakých doplňcích stravy. Máš prosím něco vyzkoušeného, že to funguje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1726
8.5.22 09:30

@Annci
Biosil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8793
8.5.22 10:42

Biotin od dr.maxe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20798
8.5.22 11:58

Stejný výživa, odlišný metabolismus.

Přidejte nějaké doplňky kde je vápník, křemík a selen a uvidíš jestli to zabere- bude to trvat nějakou dobu, takže je potřeba počkat alespoň 3 měsíce - ty doplněné nehty musí odrůst až k okraji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat