Reklama

Leasing na mateřské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

telezska
Kecalka 419 příspěvků 18.04.18 09:55
Leasing na mateřské??

Ahoj chtela bych se optat nevite zda je mozne si vzit auto na leasing kdyz jsem na materske? Umoznuje to nekdo?

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 18.04.18 10:23

@telezska Záleží, jaké doložíš příjmy, stačí i výpisem z účtu.
Jinak více bych doporučoval úvěr, než leasing. A pak si ten úvěr můžeš kolikrát vzít výhodněji jinde, než v autosalonu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 10:29

Já mám. Koupila jsem si SUV, platím 5tis. mateřskou mám 9tis.,ale mám za sebou silného partnera, kterého v autosalónu znají a má od nich moooc aut. Takže bych řekla, že je to spíš o známých.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 10:30

Jo a nikdo se mě na příjmy neptal

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 18.04.18 10:43

U dostatečně veliké akontace nebo pozitivní úvěrové historii se opravdu příjmy nevykazují.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 10:45

@Premek_Orac to je asi pravda. Skládala jsem víc jak půlku.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 18.04.18 10:56
@Anonymní píše:
Já mám. Koupila jsem si SUV, platím 5tis. mateřskou mám 9tis.,ale mám za sebou silného partnera, kterého v autosalónu znají a má od nich moooc aut. Takže bych řekla, že je to spíš o známých.

MUZU vedet jake jste si kupovala SUV. popripade jake by jste doporucovala?

telezska
Kecalka 419 příspěvků 18.04.18 11:07

Take koukam po SUV.. nechci nove ale uz ojete nechci to platit 100 let ???????? spise mi poradte kam hlavne nechodit.. kazdej rika nebrat AAA auto… je to opravdu tak hrozny snima? ????

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 11:18

@telezska Acka bych nebrala. Je to des. Smlouva na nepojízdné auto…co to jako je? Když by Vás po cestě z bazaru zastavili policajti, tak Vám to auto můžou odstavit.
@B4RC3LON4 koupila jsem to Toyotu rav4 a za mě vážně super auto. Jen mi u ni chybí to kolo vzadu :mrgreen: ty starší modely to mají.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 11:20

@telezska jo a splácím 3roky a mám v tom povinný ručení a havarijko. Takže super. Nemusím se o nic starat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 11:27

Nevim jestli leasing. Ale ja si na rodicaku brala uver na auto - cca polovinu jsem splatila v hotovosti, zbytek uver na 6 let. Na prijmy se ptali v dotazniku, stejne jako na zamestnavatele, na naklady… pak to posuzovali. Dokladala jsem vypis z uctu a potvrzeni o prijmech (mam jeste mimo rodicak).

Jinak doporucila bych okouknout autorizovane servisy, tam maji k dispozici jakz takz hostorii auta. Pripadne pokud bych chtela setrit a nebala se riskovat tak koupit auto v DE.

EM

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama