Německo a česká exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.04.18 17:34
nemecko a ceska exekuce

Ahojte, odstehovala jsem se kvuli exekucim do nemecka i s dcerou kvuli exekucim, kde bych z legalni prace nezaplatila ani najem po srazkach a nechtela jsem byt donekonecna na davkach a pracovat nacerno, abych uzivila sebe a dceru.
spousta lidi me varovalo, ze exekutori me najdou v eu. kdyz jsem volala na dva exekutorske urady, tak mi pokazde vyhrozovali „ze musim zaplatit“ a nakonec „ze si pockaji, az se vratim“ 8o vracet se opravdu nebudu.
je tu taky nejaka z vas, ktera bydli mimo cr ze stejneho duvodu a ma nejake zkusenosti?

Reklama

Reakce:

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 17.04.18 18:14

Tak proč to teď nesplácíš z Německa? Vždyť sama píšeš, že ses přestěhovala kvůl tomu, že tady by ti po srážkách nezůstala na nájem. Máš teď ideální příležitost se svých dluhů zbavit.

hulala
Kecalka 277 příspěvků 17.04.18 19:05

A jak se ti podařilo si ty dluhy nasekat?

lootseek
Povídálka 23 příspěvků 17.04.18 21:12

S německými příjmy bys dosáhla na oddlužení raz-dva… Přemýšlím, nakolik je rozumné donekonečna strkat hlavu do písku. Třeba mě by stresovalo, že ty dluhy přejdou na moje děti… :,(

Victoria1988
Povídálka 32 příspěvků 17.04.18 21:20

@lootseek
Jo ale nechali ji by české nezabavitelne minimum. Pochybuji, ze by z cca 10 tisíc vyzila v Německu. Spis se domluvit s exekutorem na splátkách.

lootseek
Povídálka 23 příspěvků 17.04.18 22:03
@Victoria1988 píše:
@lootseek
Jo ale nechali ji by české nezabavitelne minimum. Pochybuji, ze by z cca 10 tisíc vyzila v Německu. Spis se domluvit s exekutorem na splátkách.

Nojo vlastně… No to je situace. Brrr… Doufám, že zakladatelka najde někoho, kdo tenhle svízel řešil a vyřešil.

Anonymní  17.04.18 23:57

Jedna se o dluhy ze sjm, exmanzelovi se nepovedlo podnikani, pak delal bileho kone… no videla bych to tak k 15 milionum vcetne uroku. nechapu, proc bych mela platit dluhy nekoho jineho.

Anonymní  17.04.18 23:59
@Victoria1988 píše:
@lootseek

v exekucnim radu „splatkova dohoda“ neexistuje, uroky narustaji uplne stejne. muzu platit i bez nejake dohody, nic to nezmeni.

Victoria1988
Povídálka 32 příspěvků 18.04.18 00:01

Tak to není sance to zaplatit, jedine jednou jestli bude schváleny osobní bankrot na 7 let a bez nutnosti splatit těch 30% tak jedine pak

Anonymní  18.04.18 00:10

Na to se vybodnu 7 let zivorit. to se odstehuju do irska nebo anglie, kde se da oddluzeni stihnout za 2 roky od prestehovani. ale co z toho. asi to necham jako doposud. v cr mam svoje jmeno jenom par prazdnych uctu…

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 18.04.18 08:02

Po brexitu oddlužení v UK. Uvažuj. :zed:

Anonymní  18.04.18 08:21
@Sojkka píše:
Po brexitu oddlužení v UK. Uvažuj. :zed:

citujes novinove obraty, ale v uk stale plati evropske pravo. ja do toho nepujdu, protoze to se to stejne nijak nevymaha, takze me to neomezuje v zivote, krome castych navstev posty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Místo svatby pohřeb? Kazatel z mešity nabádal k popravě prince George!

Ve Velké Británii probíhá soud s učitelem z mešity v lancashirském městě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama