Léčba chlamydií

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30.6.22 16:34

Léčba chlamydií

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli mate některá zkušenost s chlamydiemi. Od května se s nimi lecim. Než byla léčba zahájena, měla jsem zelený výtok a bylo ho celkem hodně za celý den. Ke konci dubna už jsem i krvácela. Vzhledem k tomu, že jsem měla už zánět, dostala jsem Doxyhexal na 15 dní a Entizol na 10 dní. Po dobrání léčby se mi po 6 dnech opět objevil ten výtok, ale už pouze v malém množství, šla jsem tedy na gyndu, vzali mi moč, krev a dělala mi ultrazvuk. Podle hodnot říkala doktorka, že zůstal už jen mírný zánět a ani chlamydie už nejsou v masivním množství a měla jsem mirne zvýšené hodnoty v moči a bílkovinu. Že měla spíše nasadit léčbu na 20 dni a ne pouze na 15. Dala mi tedy Doxyhexal a Entizol znovu a tentokrat na 20 dní a říkala, že by pár dní léčby stačilo, ale pro jistotu to nasadila na déle. Bohužel i tak v průběhu léčby se mi parkrat do týdne objevoval nazelenalý výtok. Jsem nyní 5 dní po léčbě a výtok stále přetrvává, ovšem je uz spíše žlutý a pouze dopoledne. Po zbytek dne uz je normální, průhledný. Mate s tím nějaká zkušenost? Gynekolozka říkala, že uz ta první léčba zabrala a ze mám tu nemoc v opravdu mírném “množství”, tak mi přijde divny, ze bych je stále měla. Přemýšlím ještě, jestli se třeba ještě nějak nečistím po léčbě, nebo naopak nemám ještě třeba kvasinkovou infekci. Četla jsem i nějakou diskuzi, že tyto výtoky jedné slečně přetrvávaly, ale po kontrolním odběru uz byla negativní. Budu rada za kazdou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.6.22 18:00

Ano měla jsem chlamydie asi tři měsíce než jsem to zjistila na preventivní prohlídce. Můj lékař tehdy delal testy na pohlavní choroby v rámci prevence a tam se na to přišlo. Výtok byl tak nějak nevýrazný. Doxyhexal nebo co to bylo, nějaké tetracycliny jsme s partnerem brali měsíc. Celou dobu sexuální abstinence, což je fakt nutnost, ani kondom nebrat, jiný hrátky raději taky ne, ani oral ani ruce prsty a tak. Po léčbě jsme počkali tyden a šli na testy z krve a já na gyn, negativní. Výtok si neuvedomuji, zda přetrvával. Asi možná chvíli nějaký jo. Zkusila bych nasadit nějaký lactobacili, aby se posílila imunita po těch atb. Jak oralne, tak globule na zavádění, mám nejlepší zkušenost s gynimun. Uvidíš jestli to něco udělá s tím výtokem a jinak partner byl taky pořádně preleceny?

• Citovat
  • Nahlásit
30.6.22 18:11
@Anonymní píše:
Ano měla jsem chlamydie asi tři měsíce než jsem to zjistila na preventivní prohlídce. Můj lékař tehdy delal testy na pohlavní choroby v rámci prevence a tam se na to přišlo. Výtok byl tak nějak nevýrazný. Doxyhexal nebo co to bylo, nějaké tetracycliny jsme s partnerem brali měsíc. Celou dobu sexuální abstinence, což je fakt nutnost, ani kondom nebrat, jiný hrátky raději taky ne, ani oral ani ruce prsty a tak. Po léčbě jsme počkali tyden a šli na testy z krve a já na gyn, negativní. Výtok si neuvedomuji, zda přetrvával. Asi možná chvíli nějaký jo. Zkusila bych nasadit nějaký lactobacili, aby se posílila imunita po těch atb. Jak oralne, tak globule na zavádění, mám nejlepší zkušenost s gynimun. Uvidíš jestli to něco udělá s tím výtokem a jinak partner byl taky pořádně preleceny?

Já je měla od poloviny března, jsem si tím jistá. Gynimun beru, ten dual protect, je pouze polykací. Právě mi to nejde do hlavy, že když po 1. léčbě byly hodnoty jen mírně zvýšené, abych to měla stále i po dalších 20 dnech léčby. Na kontrolní odběr jdu 19.7., tak uvidíme! Partner také bral 20 dní Doxyhexal a už je negativní. Jsem vážně zoufalá. Od začátku druhé léčby jsem začala používat i intimní gel Chilly antibacterial. Dále jsem také začala brát vitamíny, bylinné sirupy na posílení imunity..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 20:56

@Martinel41 mne tenkrát gynekolog řekl, že chlamydie jsou svině a že někdy trvá se jich zbavit. Ale počkala bych na ty tvoje testy a uvidíš. A to GYNIMUN bych fakt poridila na zavádění, protože skrze žaludek se ty správný bacily nemusí dostat přesně do ženskýho ústrojí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat