Lechtivé břicho okolo pupíku

19.2.16 18:44

lechtive bricho okolo pupiku

Uz pár týdnů mam citlivou kůži na briše. kdyz si ho pohladim tak simra, nebo volne triko taky vadi. z boku do boku takovy pruh.naf i pod nim je to normalni.ted mam i pocit tvrdosti a mozna je vetsi. skoro bych rekla ze jsem v tom. jenze mam mimi 4 1/2 m. zatim bez menzes. i kdyz vim ze to neni prekazka, ale muz je pry neplodny.asi ucpane cesty.mela jste to tez nektera? Je to povolena kuze? Druhe dite bylo jaksi vetsi tak jsem mela velke bricho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3278
19.2.16 18:55

@stolinandy A dělala sis těhu-test? Takhle kámoška po umělém oplodnění a dvojčatech měla do roka a do dne holčičku :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 19:04
@BaMaK
@BaMaK píše:
@stolinandy A dělala sis těhu-test? Takhle kámoška po umělém oplodnění a dvojčatech měla do roka a do dne holčičku :-D

Zatim ne.dost se toho desim. i dr.mi rikal at si telo oddychnr.ze to bylo dost narocny tehotenstvi- at aspon 2 roky odpociva.spis jestli to nemuze byt neco jineho? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
19.2.16 20:08

Tak pozor!!! Ja to mela uplne stejny a byla jsem tehu :lol:. Bylo to sileny. Tak uvidis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
19.2.16 20:14
@stolinandy píše:
Uz pár týdnů mam citlivou kůži na briše. kdyz si ho pohladim tak simra, nebo volne triko taky vadi. z boku do boku takovy pruh.naf i pod nim je to normalni.ted mam i pocit tvrdosti a mozna je vetsi. skoro bych rekla ze jsem v tom. jenze mam mimi 4 1/2 m. zatim bez menzes. i kdyz vim ze to neni prekazka, ale muz je pry neplodny.asi ucpane cesty.mela jste to tez nektera? Je to povolena kuze? Druhe dite bylo jaksi vetsi tak jsem mela velke bricho…

Asi jsem dem ent, ale nerozumím dotazu :nevim: neplodný muž dvě děti cobto je za hova dinu :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 20:21
@kopejka píše:
Asi jsem dem ent, ale nerozumím dotazu :nevim: neplodný muž dvě děti cobto je za hova dinu :nevim: :zed:

Jestli jste po porodu nemela citlivejsi kuzi.jak je povolena, nebo jiny problem s tim spojeny. nevim. skriply nervy od noseni.ja mam malyho obra.nic me neboli.ale!!!je to zkratka divny.kdyz je muz neplodny tak to snad tehotna byt nemuzu.to by byl zazrak. i kdyz uz ne radostny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
19.2.16 20:23

@stolinandy a s kým máš to dítě si pána Marie nebo co :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.16 20:30
@kopejka píše:
@stolinandy a s kým máš to dítě si pána Marie nebo co :zed:
@kopejka píše:
@stolinandy a s kým máš to dítě si pána Marie nebo co :zed:

Tak v dnešní době to snad není problém ne? Na to nemusim být Marie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
19.2.16 20:35

@stolinandy no to nemusíš, jen ten tvůj dotaz zní jako od desetileté školačky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama