Svědění bez výtoku

Anonymní
17.2.16 08:58

Svědění bez výtoku

Ahoj, vkládám anonymně, aby mě nepoznal přítel. Dřív jsem hodně trpěla na kvasinky, vyzkoušela jsem všechno možný. I jsem změnila gynekologa. Poslední dobou mám opět problémy, svědění, ale naopak bez výtoku, abnormálně suchá, začervenalá sliznice. Ani sebemenší známka po přirozený vlhkosti. Když se sprchuju, úplně je to nepříjemný, jak to kvůli suchosti dře. Nějakou dobu používáme při sexu lubrikant, ale normálně byla aspoň trochu vlhká, teď je vyloženě suchá. Hodně mě to trápí, jsme oba s přítelem kolem 30 ti let a přítele musim často kvůli tomu odmítat. N gyn. problémy jsem ale trpěla už předtím, než jsme se poznali, takze v něm problém nebude…co s tím? Kvasinky to kvůli chybejicimu vytoku asi nebudou, ke gyn. se dostanu az v patek…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58778
17.2.16 09:03

Né každý reaguje na kvasinky tak, že má výtok :think: může to klidně být i ono..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
17.2.16 09:03

Měla jsem to taky a byla to kvasinková infekce a pozor aby se to nezhoršilo já to měla jeden čas tak nateklé že jsem nemohla ani chodit. Navíc nerozumím proč se to bojíš říct příteli je to věc na kterou ženy trpí to se stává, ale určitě jdi na gyndu a on ti dá prášky :) At tě trápení brzo přejde! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.16 09:26

Ještě jsem zapomněla dodat, že jsem používala šest dní canesten mast s aplikatory i na vnitřní použití, nepomohlo, hned pak jsem dostala MS, tak jsem doufala, ze pak to bude dobry, a hned po skončení ms se svědění a suchost vratily. Včera jsem si dala první Gynopevaryl, vzdy jsem si musela brat vlozku, jak to v noci vytika, a dnes ani kapka a ani sebemensi zmírnění svedeni, nic. Priteli to rict nechci, protože už spolu měsíc nespime kvůli tomu, už se sama sobě protivim, kazda zminka kdekoliv o sexu uz mi zacina byt neprijemna, zacinam si připadat jak menecenna, když každej měsíc mám menší nebo větší problemy…

• Nahlásit
  • Citovat
20807
17.2.16 09:26
@Anikaa02 píše:
Měla jsem to taky a byla to kvasinková infekce a pozor aby se to nezhoršilo já to měla jeden čas tak nateklé že jsem nemohla ani chodit. Navíc nerozumím proč se to bojíš říct příteli je to věc na kterou ženy trpí to se stává, ale určitě jdi na gyndu a on ti dá prášky :) At tě trápení brzo přejde! :)

Mě se manžel zcela vážně zeptal, jestli mám milence, když se nám kvasinky objevily :zed: Tak jsem mu vztekle dala přečíst, co kvasinky jsou a kde se vezmou, tak už mi snad věří :roll:

Jinak souhlasím, mohou to být kvasinky, já to tak mám vždy, ten kvasinkový výtok jsem měla snad jen jednou :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
17.2.16 09:43

@radkka pani docela hustý :) to tomu mymu to vysvětlila dr. na pohotovosti když me tam vezl takže se me ptat nemusel :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
17.2.16 09:45
@Anikaa02 píše:
@radkka pani docela hustý :) to tomu mymu to vysvětlila dr. na pohotovosti když me tam vezl takže se me ptat nemusel :D

Omlouvá ho jen to, že o těhle věcech opravdu nic neví :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
17.2.16 10:00

Zkus Multi Gyn Flora plus, je to dobrá věc, mně pomáhá, taky s tím bojuji každou chvíli a pokud máš možnost, jeď k moři, mně ty potvory po dovolené daly dva roky pokoj :D Takže letos opět jedu k moři :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
17.2.16 10:08

Od multi gyn doporučuji taky actigel :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
17.2.16 10:19

Kup si probiotický krém Ellen. Já měla stejné problémy po dobrání ATB. Šílená suchost, začervenání, svědění až pálení. Po namazání úleva do hodiny, s každou další aplikací se to lepšilo. Stojí sice 200- 300 Kč, ale stojí za to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.16 10:21

Já jsem asi ztracenej případ, mne se rozjely i na dovolenych, a to jsem dodrzovala prevlekani do suchych plavek. Možná to je fakt v hlave :roll: napadlo me, jestli nemam dlouhodobě premnozeny kvasinky v tele, tli se na to da udelatestcelemteledaudelat treba nejaky leky. Moje obvodacka je nic moc, asi bych si musela vyzadat konkretni test, když jsem se ji ptala jen tak obecne, delala, ze nevi, jestli neco takovýho se dela.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.16 10:23

Píšu z mobilu a občas mi to pomota dohromady slova…melo to byt, jestli jde udelat test na přemnožení kvasinek a pak to resit nějakými leky..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.16 10:25

Bereš antikoncepci? Já po vysazení nemám problém s kvasinkami. Antikoncepce právě na kvasinky dost zadělává

• Nahlásit
  • Citovat
6680
17.2.16 10:43

A proč s tím nezajdeš na gynekologii? Můžou to být kvasinky nebo nějaký jiný zánět! A proč se stydíš to říct příteli?
Ale souhlasím s tou HA, taky co jsem ji vysadila, je to mnooohem lepší :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.16 10:46

Neberu už asi 4 roky. Já vůbec netuším, co ji spouští. Rozjedou se po sexu, ale klidně i znicehonic, když jsme spolu delší dobu nespali, do bazénu nechodím, nepouzivam obyčejne mydlo ani gel na holení, nosím bavlněné kalhotky… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama