Léčitel - Třebíč

2
16.5.20 09:58

Lecitel - Trebic

Ahoj vsem,
Chtela bych se vas zeptat.
Mate nektera zkusenost s lecitelem z Trebice??
Konkretne jsem dostala dva tipy od ruznych kamaradek a to na pani dr. Vosatkovou a Leose Poskocila.
Mate prosim nekdo zkusenost, jakoukoli?
Nevim, pro koho se rozhodnout a komu se sverit. :nevim:
Diky moc za kazdicky poznatek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

39928
16.5.20 10:33

Sem Ti je zlustrovala. :D
Poskocil nic, pouziva Oberon, coz je hovadina, vyhozene prachy.

Vosatkova je taky mimo, ale aspon si snad neco z mediciny pamatuje, je mensi riziko, ze neco pos.ere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22724
16.5.20 12:19

Ještě je tady kousek od Třebíče pan Klouda z Heraltic. Jednou jsem se s ním setkala, ale me tohle moc neříká.
Co vim od lidí, co tam byly nebo chodi, tak je to 50/50. Ale vím o pár případech, které mě až zaráží - v dobrém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.5.20 15:17

@Baba
Oj:( To teda nejsou dobre zpravy :roll: :)
Samozrejmw dekuji za veskere info, to me ted teda hodilo do rozpaku, zda navstivit..
Oberon myslis, ze je k prdu??
Ta vosadkova. Byla u ni kamoska a hned po jeji navsteve otehotnela(snazili se dva roky)
Ja bych chtela skrz migreny… uz jsem zoufala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39928
16.5.20 17:15
@Si.si 779 píše:
@Baba
Oj:( To teda nejsou dobre zpravy :roll: :)
Samozrejmw dekuji za veskere info, to me ted teda hodilo do rozpaku, zda navstivit..
Oberon myslis, ze je k prdu??
Ta vosadkova. Byla u ni kamoska a hned po jeji navsteve otehotnela(snazili se dva roky)
Ja bych chtela skrz migreny… uz jsem zoufala

Oberon je sarlatanstvi, neumi to nic.
Jestli mas caste migreny, objednej se primo do centra pro bolesti hlavy, seznam bude nekde na netu. Nove je ted dostupna biologicka lecba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39928
16.5.20 17:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 17:24
@Baba píše:
Sem Ti je zlustrovala. :D
Poskocil nic, pouziva Oberon, coz je hovadina, vyhozene prachy.Vosatkova je taky mimo, ale aspon si snad neco z mediciny pamatuje, je mensi riziko, ze neco pos.ere.

Mimo seš akorát ty. Vosátková je Mudr. zcela prokazatelně (na rozdíl od tebe), dříve šéfovala rehabilitaci. Znám ji osobně a mimo opravdu není, má řadu terapeutických úspěchů. Praktikuje i čínskou medicínu (kterou předpokládám taky pohrdáš :roll: ) a věnuje se i hipoterapii.
Za svůj názor se rozhodně nestydím, anonymní jsem kvůli místu bydliště.

• Nahlásit
  • Citovat
39928
16.5.20 17:31
@Anonymní píše:
Mimo seš akorát ty. Vosátková je Mudr. zcela prokazatelně (na rozdíl od tebe), dříve šéfovala rehabilitaci. Znám ji osobně a mimo opravdu není, má řadu terapeutických úspěchů. Praktikuje i čínskou medicínu (kterou předpokládám taky pohrdáš :roll: ) a věnuje se i hipoterapii.
Za svůj názor se rozhodně nestydím, anonymní jsem kvůli místu bydliště.

No jo, to se to anonymne urazi, co? :mrgreen:
Vosatkova je doktor k prdu. Kdyby mela zbytky selskeho rozumu a vedomosti, tak se do toho podvodu nikdy nepusti. No jo.
Ale prachy, silny zaludek a zadna zodpovenost. Mela by se stydet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama