Ledňátka/Únorčátka 2019

Anonymní
28.5.18 06:53

Ledňátka/Únorčátka 2019

Zdravim vas maminky a zakladam toto tema pro čerstvé tehulky, abysme si tu mohly sdelovat svoje radosti z ocekavani noveho clena rodiny a nejen ty radosti, ale vse okolo az k porodu. Doufam, ze k nemu dojdeme vsechny z teto skupiny. Budu moc rada, kdyz napisete kazda neco o sobe..kolik vam je..kolikate dite cekate a co vas napadne. Ja brzy 35 let a cekam druhe a doma mam dvouletaka a druhe jsme si moc praly. Budu v tomto prispevku anonym a v diskuzi se odtajnim a pak muzeme udelat uzavrenku, az se nas tu par nasklada. :hug: :kytka: :andel: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1545
28.5.18 07:00

Ahoj, me je 31, doma mam chlapecka 2 a pul roku, z IVF. Nyni jsem po tretim KETu a vypada to, dle tehotenskeho testu, ze to konecne vyslo :dance: :srdce: Termin by tedy vychazel na unor. Nechci se ale jeste moc radovat, jelikoz stat se muze cokoli :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.18 07:08
@petruska131 píše:
Ahoj, me je 31, doma mam chlapecka 2 a pul roku, z IVF. Nyni jsem po tretim KETu a vypada to, dle tehotenskeho testu, ze to konecne vyslo :dance: :srdce: Termin by tedy vychazel na unor. Nechci se ale jeste moc radovat, jelikoz stat se muze cokoli :roll:

Ahoj a vitej. I ja to tak mam. 2× uz jsme o mimco v zacatku prisli a muze se to stat i ted. Strach je velky, ale to i radost. Zakl

• Citovat
  • Nahlásit
28.5.18 07:47

Ahoj, v jedné skupině už sice jsem, ale nevadí :)
Jinak mě je 25 a čekáme druhé, doma máme 18m syna. Na přelomu února a března jsme o jedno miminko přišli, tak mám teď strach, ale říkám si že to bude všechno v pořádku. TP podle kalkulačky vychází na 20.1 :)
Teď v pátek půjdu na první prohlídku tak uvidíme :) to budu 6+5tt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4147
28.5.18 08:13

Ahoj holky, rada bych se pridala a sdilim stejne obavy, aby vsecko dobře dopadlo. Letos mi bude 36, mam e uz jednu dcerku z IVD, ma 2r a ted jsem 14 dni po druhem transferu a mam na testu dalnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pj1
698
28.5.18 08:34

Ahoj holky, zatím to nechci zakřiknout na potvrzeni tehotenstvi se budu objednávat ve čtvrtek. Je mi 24 a bylo by to naše první díky IVF. Držím palce ať to spolu dotahneme do porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.5.18 08:34

Ahuj holki;-) me je 31.mám doma dcerku 3 a pul a snad se powedlo ted v kvetnu a cekáme brachu nebo segru. Na gynde sem zatim nebyla, chystam se tam pristi tyden :) ale dle testu a nemesicku to snad vyslo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
28.5.18 09:33

Ahojky holky, me je 22 let, s přítelem se na miminko moc tesime :srdce: měla bych byt dnes 6+0tt a v patek jdu na gyndu, tak se nemůžu dočkat :lol: všem moc držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.18 09:39

@Nikushka78 tak to jsme na tom skoro stejně já dnes 6+1tt a též jdu v pátek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
28.5.18 09:41

@Kristyna.Vechtova tak super :potlesk: myslis ze už bude srdicko? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.18 09:44

@Nikushka78 tak já budu 6+5tt tak teoreticky by mohlo být a když ne tak má ještě čas tak týden :) záleží kdy došlo k oplodnění :)
Já se právě k dr nemusím objednávat, objednává jen do poradny takže mám na výběr buď v pátek a mladýho mi chvíli pohlídá ségra nebo v pondělí odpoledne a to by hlídal manžel :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
28.5.18 10:02

Ahoj holky je mi skoro 29 a sdílím s vámi vaše obavy. Podle výpočtů bychom se doma měli rozrůst v únoru o jednoho člena. (Až)Za 3 týdny jdu k doktorce, tak doufám že vše bude v pořádku.
Zeptám se jako úplně nezkušený a nezasvěcené člověk, co je IVF?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.18 10:08

@JaninaS89 tzv umělé oplodnění :) když zadáš do googlu tak Ti vyjedou podrobnosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
28.5.18 10:17
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.18 10:18

@JaninaS89 není za co :)

• Citovat
  • Zmínit